Firma budowlana?

Prowadzisz własną firmę? Zamierzasz stworzyć własną markę? To miejsce, w którym możesz o tym z nami porozmawiać!
Jacekś17

Firma budowlana?

Post autor: Jacekś17 »

Czy ktoś z Was prowadzi może firmę budowlaną i może podpowiedzieć, na co najlepiej zwracać uwagę przy zdobywaniu zleceń? Dodatkowo czy korzystacie z ofert na materiały budowlane w marketach, czy korzystanie z ofert hurtowni jak https://www.rajbud.biz/? Czy jest szansa na wypracowanie rabatów w takich hurtowniach?
MareckyŚ

Re: Firma budowlana?

Post autor: MareckyŚ »

Ja miałem problem ze znalezieniem firmy od, której uzyskam pozwolenie na budowę bo wszyscy akurat byli zajęci. Dobrze, że znajomy dał mi namiar na firmę Archicons z Lublina http://archicons.pl/kontakt/ i oni właśnie byli wolni. Teraz mam papier w ręku i mogę działać dalej z budową.
KolikowskŻ

Re: Firma budowlana?

Post autor: KolikowskŻ »

Natomiast bardzo dobre materiały budowlane znajdziemy w firmie https://gut-bud.pl/kontakt/ w Podolszynie. Ja osobiście zapatruję się w tej firmie już od dwóch lat . Najczęściej zamawiam od nich materiały izolacyjne i kleje do elewacji Bo mają na takie produkty bardzo dobre ceny. Ogólnie firma prowadzi nie tylko sklep z artykułami budowlanymi ale również prowadzą firmę budowlaną wiec od czasu do czasu wymieniamy się doświadczeniami jak to osoby z branży.
ODPOWIEDZ