Co będzie z pensjonatami latem?

Kącik dla podróżników - polecamy ciekawe hotele, miejsca od odwiedzenia, hostele.
Podróżniczka

Co będzie z pensjonatami latem?

Post autor: Podróżniczka »

Myślicie że pensjonaty będą czynne, bo ja już wiem w jakim terminie będę miała latem urlop i zawsze rezerwowałam sobie coś wygodnego zimą, ale teraz to jedna wielka niewiadoma :(
Ktoś z was ryzykuje rezerwacje na lato już teraz?
Awatar użytkownika
Walter
Posty: 111
Rejestracja: 02 lis 2019, 13:13

Re: Co będzie z pensjonatami latem?

Post autor: Walter »

Ja tam ryzykuję tyle że szukam ośrodków nad jeziorami, gdzie mają różne możliwości noclegów czyli i pokoje i apartamenty i domki. Mam w planie rezerwację jakiegoś apartamentu na pojezierzu drawskim i nawet trafiłem na ośrodek, gdzie mają wszystko, nawet w razie czego pole namiotowe :D https://czystejeziora.pl/pojezierze-drawskie
Choć mam nadzieję, że aż tak w tym nowym roku źle nie będzie i turystyka zafunkcjonuje z grubsza normalnie :)
łapka

Re: Co będzie z pensjonatami latem?

Post autor: łapka »

Podróżniczko, tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą :D Także i ja pojęcia nie mam ale...można zaplanować urlop bez ryzyka, że się nie uda. Ja postanowiłam wypożyczyć kampera i nie martwię się tym co kto otworzy lub zamknie. Rezerwacji dokonałam przez stronę https://kampery-wynajem.pl/ a teraz już tylko czekam na majówkę :) Kampery oferowane przez tę firmę są bardzo komfortowo wyposażone, także na pewno wypocznę po aktywnie spędzonym dniu , zaś dzięki mobilności zwiedzę kilka malowniczych miejsc w kraju.
łupsza

Re: Co będzie z pensjonatami latem?

Post autor: łupsza »

Sądzę, że będą dalej zamknięte... ale relaks na lato i fajne wakacje można spędzić w inny sposób- na przykład w domku drewnianym od https://dreamwoodhouse.com/ :D pełna intymność i relaks w domku, w którym nie trzeba wcale się martwić :D Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie na wakacje.
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Co będzie z pensjonatami latem?

Post autor: poliglota »

Mam nadzieję, że całą sytuacja się uspokoi i jestem zdania, że jak najbardziej na pewno ważną sprawą jest również to aby mieć możliwość wypoczywania. Ja chcę niedługo wybrać się w podróż do Japonii i mam nadzieję, ze cały plan zrealizuję. Po przeczytaniu https://kioskpolis.pl/jak-przygotowac-s ... o-japonii/ wiem jak się do takiego wyjazdu przygotować.
ODPOWIEDZ