Miejsca na sesję ślubną

Kącik dla podróżników - polecamy ciekawe hotele, miejsca od odwiedzenia, hostele.
Awatar użytkownika
Tulimira1993
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2022, 11:35

Miejsca na sesję ślubną

Post autor: Tulimira1993 »

Hejka! Dziewczyny, czy mogłybyście polecić mi jakieś fajne, urokliwe miejsca na sesję ślubną w okolicach Warszawy? Póki co mamy na oku Serock i okolice, klimat wpasowałby się w to, co chciałabym uzyskać na sesji :) Mam też świetnego fotografa, wiem, że mogę mu zaufać - jeśli szukacie prawdziwego artysty od fotografii ślubnej, to zostawiam Wam namiary: fotograf ślubny warszawa oferta
Kajka90

Re: Miejsca na sesję ślubną

Post autor: Kajka90 »

My rok temu zrobiliśmy mega szaloną rzecz - mianowicie wyjechaliśmy do Włoch, opłacaliśmy wycieczkę fotografowi i zrobiliśmy przepiękną sesję w kilku miejscach. Wycieczka była organizowana z Itaką, konkretnie ofertę mieliśmy z ich aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.itaka.itaka i to był bardzo dobry pomysł, bo nie musieliśmy martwić się o nocleg, kwestie formalne itd. Wszystko pomogli nam załatwić, mieliśmy kontakt z rezydentem co było świetne, biorąc pod uwagę jak wiele innych spraw mieliśmy wtedy na głowie.

Tak czy inaczej - zdjęcia wyszły super, wakacje były cudowne, polecam ;)
ODPOWIEDZ