Petersburg i dalej na północ

Kącik dla podróżników - polecamy ciekawe hotele, miejsca od odwiedzenia, hostele.
Awatar użytkownika
Sylvia

Petersburg i dalej na północ

Post autor: Sylvia »

Pewnie kierunek mało u nas popularny ale od jakiegoś czasu mi chodzi po głowie. Oglądałam zdjęcia z samego Petersburga i jestem nimi zachwycona. Czytałam też o dalszych, północnych regionach, które też są ciekawe do zobaczenia. Macie pomysł jak to zorganizować?
Awatar użytkownika
Jula _36

Re: Petersburg i dalej na północ

Post autor: Jula _36 »

tak się u nas przyjęło,że jak wyjazd zagranice to najczęściej na zachód.Przynajmniej tak jest u mnie w rodzinie i wsród znajomych.a przecież za wschodnią granicą jest tyle pięknych i ciekawych miast,zabytków.Też chodzi mi po głowie taki pomysł,aby zacząć zwiedzić takie miasta jak Petersburg czy Moskwę.Niestety nie mam pojęcia jak zabrać się za organizację takiej wyprawy,załatwienie wizy itp.
Awatar użytkownika
Sylvia

Post autor: Sylvia »

Jula _36 pisze: ↑23 lut 2020, 15:20 tak się u nas przyjęło,że jak wyjazd zagranice to najczęściej na zachód.Przynajmniej tak jest u mnie w rodzinie i wsród znajomych.a przecież za wschodnią granicą jest tyle pięknych i ciekawych miast,zabytków.Też chodzi mi po głowie taki pomysł,aby zacząć zwiedzić takie miasta jak Petersburg czy Moskwę.Niestety nie mam pojęcia jak zabrać się za organizację takiej wyprawy,załatwienie wizy itp.
Przypuszczam, że najlepiej wszystko załatwić przez jakieś biuro, które ma w ofercie wycieczki właśnie na te mniej popularne kierunki. Mniej popularne to nie znaczy że gorsze ;) co oczywiste.
Awatar użytkownika
Janiczek

Post autor: Janiczek »

Podróżować z biurem jest najwygodniej, a do Petersburga najlepiej z Wytwórnią Wypraw. Znakomity organizator, który ma w swej ofercie wyjazdy do Petersburga podczas "białych nocy". To miasto jest wówczas bardzo urokliwe, a atmosfera jaka w nim panuje jest magiczna i sprawia, że wyjazd ten zapamiętuje się na na zawsze w swej pamięci i chce się tam powracać.
ODPOWIEDZ