Angielski w małych grupach?

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Kładzia

Angielski w małych grupach?

Post autor: Kładzia »

Szukam szkoły w Bielsku Białej gdzie można się stacjonarnie uczyć angielskiego, ale koniecznie w niewielkich grupach.
Awatar użytkownika
Walter
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2019, 13:13

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: Walter »

Musisz się ostro sprężać bo stacjonarny kurs angielskiego rozpoczął się w październiku, a będzie trwać do czerwca :)
W szkole International House Bielsko Biała na ul. Zielonej prowadzą bardzo ciekawe zajęcia właśnie w niewielkich grupach od 5 do 10 osób, a na koniec kursu dostaniesz certyfikat.

Więcej informacji przejrzyj na stronie szkoły https://www.ih.com.pl/bielsko-biala/kur ... doroslych/
elżbieta

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: elżbieta »

nie wiem, czy teraz jest dobry czas na dodatkowe zajęcia z angielskiego. Tzn. na naukę języka czas jest zawsze doby, ale... w obliczu tego, co się teraz dzieje, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, ciężko powiedzieć, co nas czeka. Nie wiadomo, czy za chwilę znów wszystkiego nie zamkną. Kiedy w marcu zamknęli szkoły, przedszkola - wszystko, mój syn, który chodził do szkoły językowej, musiał przejść na lekcje online i przyznaję, ze u nas nie sprawdziły się one zupełnie. Syn nie chciał uczestniczyć w zajęciach, a jak już udało się go namówić to siedział i w ogóle się nie odzywał. Nie wiem, czym było to spowodowane. Krępował się... nie wiem.

Myślę, że lepiej poszukać prywatnego nauczyciela i chodzić na zajęcia indywidualnie.

--------------------------
Gdzie jest i jak dostać się dosterownik silnika?
Baśka

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: Baśka »

Najlepszy będzie indywidualny kurs angielskiego łódź https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-angie ... w-136.html. Szkoła Akcent oferuje zajęcia online, więc można bezpiecznie się uczyć z własnego domu. Teraz jest to najlepsza forma nauki, ale też dość wygodna. Sama zapisałam się już na pierwszą lekcję próbną.
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 215
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: tratatata »

Dla mnie jeśli mowa o nauce angielskiego to z racji opieki nad dziećmi wchodzi w grę tylko nauka online. Ale to nie jest niemożliwe, czytałam w tym artykule jak to jest możliwe i jakie może dać efekty. Myślę, że jeśli wybierzemy dobrą szkołę to spokojnie w ten sposób opanujemy język. Potrzeba zaangażowania na pewno. Ale z czasem to może się udać.
Awatar użytkownika
bunia91
Posty: 337
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:47

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: bunia91 »

Warto uczyć się grupowo. To zawsze rozwija umiejętności, pozwala na korzystniejsze branie i czerpanie z lekcji, a także jest tańsze. Jeśli więc interesuje Cię taka forma działania, postaw na konkretne osoby w tym obszarze. Polecam https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie możesz liczyć na wysokie wsparcie i zaangażowanie prowadzącego.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 447
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: mczay »

Podoba mi się to, że w Warszawie mam tyle różnych możliwości, aby zapisać dziecko do odpowiedniego przedszkola. My wśród różnych ofert wybraliśmy Te Vizję na Wawrze, która ma ciekawą ofertę edukacyjną oraz korzystają z fińskiego model nauczania. Wybór na pewno jest trafiony.
Awatar użytkownika
majka94
Posty: 198
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:40

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: majka94 »

ja mogę zaproponować angielski w Bochni. Tutaj https://encjo.pl/ namiary na szkołę, gdzie uczą zarówno stacjonarnie, jak i online. Kadra ma doświadczenie i indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Plusem jest też to, że uczą na różnych poziomach. Warto sprawdzić, bo teraz znajomość angielskiego to podstawa.
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Angielski w małych grupach?

Post autor: daro »

Zawsze lepiej jak grupa jest mniejsza lub większa. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że efekt i skuteczność nauczania może być i tak różna. Każdy ma własne tempo nauki i przyswajania nowych wiadomości. Ja do tej pory z niektórymi rzeczami mam problem i jeszcze się uczę. Dla przykładu stopniowanie przymiotników jest najprościej omówione na https://www.youtube.com/watch?v=2VFk7EY ... e=youtu.be . W sumie to jakbym brał aktywny udział w lekcji.
ODPOWIEDZ