british-centre.pl opinie

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Ola_89

british-centre.pl opinie

Post autor: Ola_89 »

Czy warto zapisać się na kurs do szkoły british-center.pl w Łodzi? Szukam sprawdzonego kursu języka angielskiego, najchętniej z nativem. Wszystkie opinie o british-centre.pl mile widziane ;-)
Awatar użytkownika
olga534

Re: british-centre.pl opinie

Post autor: olga534 »

W british-centre.pl mają kursy prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami na ich temat, sama mam zresztą podobną.
Awatar użytkownika
iwa534

Post autor: iwa534 »

Myślę, że jak najbardziej warto zapisać się na kurs w british-centre.pl. Nie mają przecież tych wszystkich pozytywnych opinii za ładne oczy. To sprawdzona szkoła językowa, polecam.
Awatar użytkownika
oliwka42

Post autor: oliwka42 »

Wydaje mi się, że akurat w Łodzi nie ma lepszej szkoły niż british-centre.pl. Doświadczeni lektorzy, świetne warunki dydaktyczne, no i bardzo dobra opinia w środowisku.
Awatar użytkownika
isia53

Post autor: isia53 »

Moim zdaniem warto zapisać się na kurs do british-centre.pl, bo to prawdziwi profesjonaliści z bardzo dobrą opinią. Nie warto ryzykować w takim przypadku, ja stawiałabym na sprawdzone i pewne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
ilona534

Post autor: ilona534 »

Mogę polecić british-centre.pl każdemu kto szuka profesjonalnego kursu językowego prowadzonego przez kompetentną kadrę. Zresztą to nie tylko moja opinia, w necie jest masa pozytywnych komentarzy na ich temat.
Awatar użytkownika
anna423

Post autor: anna423 »

Świetnie się bawiłam na kursie organizowanym przez british-centre.pl. Do tego wyniosłam sporo wiedzy. Prowadzący świetni, kontaktowi, cierpliwi. No trudno mieć złą opinię o tak prowadzonym kursie. Polecam.
Awatar użytkownika
aldonka534

Post autor: aldonka534 »

W british-centre.pl prowadzą świetne kursy językowe. Udało mi się przygotować z ich pomocą do bardzo ważnego egzaminu. Fajnie prowadzone zajęcia, bez stresu się na nie uczęszcza. Moi znajomi mają podobną opinię, wszystkim generalnie się podoba.
Awatar użytkownika
ilona32

Post autor: ilona32 »

W mojej opinii british-center.pl to najlepsze co Ci się mogło trafić. Świetna szkoła języka angielskiego. Zaczynałam kursy w różnych miejscach i dopiero tu trafiłam na lektorów, którzy faktycznie potrafią"sprzedać" swoją wiedzę. Widzę postępy i moi anglojęzyczni znajomi też więc ja polecam.
Awatar użytkownika
irwina645

Post autor: irwina645 »

Sprawdzałam osobiście british-centre.pl i mam bardzo dobrą opinię na temat tego miejsca. Świetnie prowadzone kursy, ciekawe zajęcia, interesujący zespół. Innymi słowy - z pewnością warto zajrzeć tu w poszukiwaniu dobrego kursu językowego.
Awatar użytkownika
kalina989

Post autor: kalina989 »

Szkoła british-centre.pl ma bardzo dobre opinie, bo mają jedne z lepszych kursów języka angielskiego na rynku. Ich lekcje są bardzo rzetelne, a kursanci przekazują mnóstwo informacji. Polecam ich kursy.
Awatar użytkownika
laura100

Post autor: laura100 »

Jeśli komuś zależy na szybkim efekcie nauki, to zdecydowałabym się na kurs angielskiego od british-centre.pl. Znam kilka osób, które chwalą szkolenia od nich i mają świetne opinie. Oferują kursy na różnych poziomach.
Awatar użytkownika
celina006

Post autor: celina006 »

Jeśli komuś zależy na szybkim przysposobieniu języka, to british-centre.pl spełni oczekiwania. W mojej opinii jest teraz coraz więcej szkół językowych, ale nie wszyscy nauczyciele przykładają się do obowiązków. W tej firmie na szczęście tak nie jest.
Awatar użytkownika
maja003

Post autor: maja003 »

W mojej opinii kursy angielskiego od british-centre.pl to jedne z najlepszych na rynku. Znam wiele zadowolonych osób, które mówiły, że szybko przyswoiły język. Nauczyciele też są młodzi i energiczni.
Awatar użytkownika
pola649

Post autor: pola649 »

Wiem, że to nie tylko moja opinia, ale język angielski w obecnych czasach jest bardzo ważny. British-centre.pl mają świetne kursy o różnym poziomie trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
majka94

Post autor: majka94 »

Nie znam akurat tej szkoły. Ale od siebie mogę zaproponować kursy angielskiego w tej placówce https://lincoln.edu.pl/ . To szkoła językowa z dużym doświadczeniem. Mają nowoczesne metody nauczania i dysponują profesjonalną kadrą. Myślę, że warto sprawdzić, bo wiem, że są w stanie skutecznie przygotować nawet do egzaminów certyfikujących.
Awatar użytkownika
Alvinka

Post autor: Alvinka »

Dzieki bardzo za te opinie
Anty-bot-ś

Post autor: Anty-bot-ś »

Wszystkie te powyższe opinie to są kupione pozytywne opinie od botów, kupione przez firmę. Poszukajcie lepiej w innym miejscu prawdziwych informacji zamiast kierować się czymś takim.

To jest przykładowa Wiadomość ponieważ ta wiadomość musi zawierać więcej niż 250 (dwieście pięćdziesiąt) znaków w polu wiadomości.
ODPOWIEDZ