Centrum Wsparcia Mam - Łódź

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Centrum Wsparcia Mam - Łódź

Post autor: Sanderka »

Hej :)
Chciałabym Wam polecić (i piszę to z własnego doświadczenia) bardzo dobrą szkołę rodzenia w Łodzi, a dokładnie http://centrum-mam.pl/ gdzie będziecie mogły czuć się naprawdę dobrze i jednocześnie ze wsparciem aktywnych lekarzy, położonych, rehabilitantów itd. którzy przekazują najnowszą i sprawdzoną wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu przygotujecie się jak najlepiej do porodu, rodzicielstwa i do tego również po organizują wiele świetnych oraz bezpłatnych spotkań ze specjalistami.
Awatar użytkownika
eugenija
Posty: 63
Rejestracja: 24 lis 2019, 15:17

Re: Centrum Wsparcia Mam - Łódź

Post autor: eugenija »

aktualnie to niestety dostęp do szkół jest chyba niemożliwy, ale są fajne kursy online https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ można sie na spokojnie w domu do tego ważnego wydarzenia przygotować
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 215
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Centrum Wsparcia Mam - Łódź

Post autor: tratatata »

Szkoła rodzenia? Jak najbardziej! Chociaż u mnie jeszcze za wcześnie, zaczęłam dopiero 12 tydzień ciąży. Ale jestem spokojna bo badanie NIFTY https://www.testdna.pl/badania-prenatal ... nifty-pro/ nie wykazało dużego ryzyka wystąpienia u dziecka żadnej choroby genetycznej. A obawiałam się bardzo z racji 36 lat skończonych. Chociaż wydaje mi się, że każda przyszła mama takie badania powinna wykonać. Szczególnie NIFTY które nie stwarza ryzyka poronienia.
ODPOWIEDZ