Dobra szkoła językowa w Łodzi

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Odon
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 17:48

Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: Odon »

Jakie polecacie szkoły językowe w Łodzi? Chcę trochę podszkolić mój angielski, bo planuję za jakiś czas wyjechać za granicę, także na pewno mi się to przyda.
Awatar użytkownika
Swietomira
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 10:27

Re: Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: Swietomira »

Ja chodziłam na kurs do poznan.ei.edu.pl. Mają swoją filię w Łodzi. Co ciekawe, nauczają metodą Callana, która sprawi, że opanujesz angielski nawet 4 razy szybciej. U mnie się to sprawdziło, więc bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Marsellus Wallace
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:42

Re: Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: Marsellus Wallace »

W obecnych czasach wiele osób stawia na naukę online, bo przecież i tak większość szkół językowych i tak nie prowadzi stacjonarnych zajęć. Plusem zajęć online jest to, że lokalizacja szkoły tak naprawdę nie ma znaczenia, więc i wybór takich placówek jest większy. Ja jestem zadowolony z nauki w szkole Lang LTC znajdującej się w Warszawie. Zajęcia są świetnie przygotowane, można liczyć nawet na kursy indywidualne z doświadczonym lektorem. Polecam takie rozwiązanie. Na https://www.lang.com.pl/szkola-jezykowa ... ennik.html możecie zapoznać się z cenami takich kursów. ;)
Awatar użytkownika
PiotrekBerek
Posty: 10
Rejestracja: 03 sie 2020, 16:09

Re: Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: PiotrekBerek »

Zdecydowanie angielski online w najlepszej szkole angielskiego w Polsce. Super lektorzy (czesc z nich juz mam na fejsie wsrod znajomych). a zajecia odbywaja sie z kazdego miejsca na swiecie. wiec nawet jak jestem poza domem, to zajec nie trace <3 zobaczcie tu: https://choices.com.pl/dlczego-online/
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 580
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: Kamilka »

A co powiecie na naukę języka obcego w systemie on-line? Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua działająca na rynku od wielu już lat oferuje takie właśnie kursy niemieckiego przez internet ;) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
qwerty54
Posty: 71
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Dobra szkoła językowa w Łodzi

Post autor: qwerty54 »

Wiele osób nie macie pojęcia, jak bardzo ważna jest odpowiednia edukacja dziecka, jeśli jeszcze nie rozpoczęliście szukać odpowiedniej szkoły. Ja już się przekonałam i mamy za sobą setki stron sprawdzonych. Wybraliśmy Te Vizję na Ochocie. Na pewno będziecie z takiej możliwości zadowoleni.
ODPOWIEDZ