Jaką auto szkołę wybrać?

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Owidiusz_81
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2019, 5:16

Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Owidiusz_81 »

Hej! Od dłuższego czasu rozważam jaką auto szkołę w Łodzi wybrać. Zależy mi na tym, żeby instruktorzy byli cierpliwi i zaangażowani w proces nauki. Słyszałem, że czasem znajomi mieli sytuacje, kiedy podczas kursu instruktor załatwiał swoje sprawy prywatne i nie chciałbym zapisać się do szkoły gdzie dzieją się takie rzeczy. Znajomy wspominał mi, że pod tym względem warto zapisać się do auto szkoły Pałgan http://palgan.pl/. Korzystaliście kiedyś z jej usług?
Awatar użytkownika
Bańka33
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:30

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Bańka33 »

Byłam tam na kursie na prawo jazdy (kategoria B) i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo się tam nauczyłam i po każdych zajęciach wychodziłam z uśmiechem na ustach. Polecam!
Awatar użytkownika
Carone
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2020, 22:42

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Carone »

Najlepiej jakąś blisko siebie
Awatar użytkownika
Rumcaj88
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:53

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Rumcaj88 »

Zerknij na tą stronkę http://autoakademia.com.pl/ Może znajdziesz coś akurat dla siebie.
Awatar użytkownika
lampas
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:15

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: lampas »

Problem ten ma wielu młodych ludzi, ale ja wam nie w tym względzie, ale w innym podpowiadać pragnę. Otóż tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa. ... lekarskie/ możecie zrobić badanie lekarskie, które zwykle kosztuje i raczej będzie kosztowało tylko 200 zł. i macie tak po prostu z głowy.
Kadłubek

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Kadłubek »

Jeśli macie niedaleko do Częstochowy to polecam szkołę Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Mają super lokalizację biura w centrum, więc łatwo do nich dojechać. Do każdego kursanta podchodzą indywidualnie, można z nimi wszystko załatwić. Mają kursy wieczorowe, weekendowe, a nawet takie szybkie, miesięczne i oczywiście można płacić w ratach. Dodatkowo w ramach kursu można poćwiczyć na symulatorze nauki jazdy, a także wjechać na plac manewrowy WORDu. Wg mnie nie ma lepszej szkoły w Częstochowie.
Awatar użytkownika
BiankaIniar
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: BiankaIniar »

Modne plecaki takie jak są tutaj https://plecaki.szczecin.pl/ na pewno pozwolą nam wygodnie podróżować. Dobrze że jest ich tak dużo w sieci.
Warszawa gim44.edu.pl
Juluś65

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Juluś65 »

Super, że trafiłam na ten wątek. Czy możecie polecić jakieś profesjonalne ośrodki szkoleniowe, w których można wykonać prawo jazdy am Kraków. Do tej pory znalazłam ośrodek Codex. Więcej informacji na stronie http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-am
Awatar użytkownika
kalinowa
Posty: 88
Rejestracja: 11 wrz 2019, 8:18

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: kalinowa »

Mogę polecić szkołę jazdy w Warszawie. Ja od początku brałam pod uwagę szkołę w stolicy a koleżanki które zdawały już na prawko poleciły mi motostart a to najlepsza szkoła i mają dużo punktów w mieście, każdy może się zapisać gdzie mu bardziej pasuje
Awatar użytkownika
Franky
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Franky »

Dla osób z Poznania mogę śmiało polecić szkołę https://www.zdajprawko.pl/. Mają bardzo dobrych instruktorów, z którymi można się w krótkim czasie nauczyć jeździć. Egzamin dzięki temu nie będzie stanowił jakiegokolwiek problemu, tak samo jak dalsza jazda po odebraniu prawa jazdy.
Kaśka

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: Kaśka »

W Poznaniu to polecam https://autodrive.com.pl/home/. Robiłam u nich kurs i byłam bardzo zadowolona. Moim instruktorem był pan Kuba, bardzo miły i cierpliwy człowiek. Manewry ćwiczył ze mną tak długo, że wyrwana ze snu zrobię je prawidłowo. ;) Ale też dużo jeździliśmy po mieście. Ponieważ ich plac manewrowy jest blisko WORDu, to praktycznie za każdym razem wyjeżdżaliśmy na trasę egzaminacyjną. Dzięki temu miałam wszystko tak opanowane, że egzaminator nie był w stanie mnie zaskoczyć.
mośka

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: mośka »

Franky pisze: 22 lut 2021, 13:19 Dla osób z Poznania mogę śmiało polecić szkołę https://www.zdajprawko.pl/. Mają bardzo dobrych instruktorów, z którymi można się w krótkim czasie nauczyć jeździć. Egzamin dzięki temu nie będzie stanowił jakiegokolwiek problemu, tak samo jak dalsza jazda po odebraniu prawa jazdy.
W sumie w Poznaniu to wiem, że również dobrze uczy Pegaz. Kiedy sprawdzałam ogólnie informacje jak zdobyć prawo jazdy , to ogólnie powiem Wam, że nie miałam problemów właśnie ze znalezieniem tej szkoły jazdy. Sporo się o niej pisze, a to dobry znak.
jolka

Re: Jaką auto szkołę wybrać?

Post autor: jolka »

Ja przy wyborze auto szkoły sugerowałam się opiniami znajomych. Poszłam tam, gdzie najwięcej osób zachwalało i zdawalność była spora. Jak się okazało podjęłam dobrą decyzję bo zdałam za pierwszym razem. Szybko zaczęłam jeździć i od razu w pierwszym tygodniu miałam przygodę z oponą. Wjechałam w dziurę i musiałam na coś najechać. Uszkodzenie okazało się dość poważne i musiałam szukać pomocy. Na szczęście tutaj https://wulkanizator.com.pl znalazłam pomoc mobilną w tym zakresie więc panowie z całym niezbędnym sprzętem podjechali na miejsce mojego postoju.
ODPOWIEDZ