Kursy językowe dla firm

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
mimi44
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, 10:56

Kursy językowe dla firm

Post autor: mimi44 »

Chce podwyższyć kwalifikacje pracowników poprzez naukę języków. Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną szkołę języka angielskiego w Warszawie gdzie angielski jest na dobrym poziomie? Szukając trafiłem na taką ofertę kursyjezykowedlafirm.waw.pl ponoć mają świetne kursy językowe dla firm . Ktoś zna?
Katarzyną Kur

Re: Kursy językowe dla firm

Post autor: Katarzyną Kur »

Cześć! Widzę, że podana przez ciebie szkoła oferuje kursy również przez komputer, więc jeśli to dla Ciebie nie problem a poszukiwania wciąż są aktualne, to również mogę Ci polecić zaufaną szkołę online (tym bardziej że zważywszy na sytuację epidemiologiczną opcja online jest jednak tą bezpieczniejszą) - Choices z usługą dla firm (https://choices.com.pl/kursy-i-uslugi-j ... -dla-firm/) :)
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Kursy językowe dla firm

Post autor: Kamilka »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby profesjonalny Angielski dla firm Lublin, to z tego, co wiem, działa tam taka szkoła językowa Ling Team, która między innymi takie kursy oferuje. Zauważyłam, że coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom możliwość zapisania się na kurs angielskiego. Moim zdaniem to bardzo dobrze, że pracodawca dba o rozwój ludzi, którzy dla niego pracują.
majuś0044

Re: Kursy językowe dla firm

Post autor: majuś0044 »

Przyznaję, że samodzielnie chciałabym podjąć się otwarcia własnej szkoły językowej i nie wiem, na czym dokładnie to polega, dlatego czytam sobie informacje na stronie https://finanseweb.pl/reklama/na-czym-p ... jezykowej/ . Myślę, że franczyza szkoły językowej to dobra opcja.
ODPOWIEDZ