Licencjat z fizjoterapii – analiza statystyczna

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Oda_88

Licencjat z fizjoterapii – analiza statystyczna

Post autor: Oda_88 »

Niedługo kończę studia i robię licencjat z fizjoterapii. Problem jest taki, że mam problem z zaplanowaniem i wykonaniem analizy statystycznej. Trochę nie wiem jak się za nią zabrać. Macie jakieś rady jak najlepiej się zabrać za analizę statystyczną?

Awatar użytkownika
Bańka33

Re: Licencjat z fizjoterapii – analiza statystyczna

Post autor: Bańka33 »

Hmm… A może zleć wykonanie analizy statystycznej profesjonalnej firmie? Wtedy zyskasz pewność, że analiza statystyczna jest na pewno poprawnie wykonana.

stoły do ping ponga allegro

Awatar użytkownika
Arabella70

Post autor: Arabella70 »

W takim przypadku również myślę, że warto skorzystać z zaufanej firmy. Może sprawdź ofertę e-statystyka? Ta firma pomogła mi w zaplanowaniu badania, określeniu hipotezy i opracowaniu opisu wyników. 

Awatar użytkownika
draco

Post autor: draco »

Jesteście super! Dzięki za rady.
Pokój bez książek jest jak ciało bez duszy.

Awatar użytkownika
Frontman

Post autor: Frontman »

Fizjoterapia to teraz opłacalna ścieżka, ludzi z problemami z kręgosłupem będzie coraz więcej

---
rowery crossowe
rowery crossowe

Awatar użytkownika
kolka

Post autor: kolka »

Grunt to zdobyć jak najlepsze wykształcenie. A jak już będziecie pracować w tym zawodzie, być może prowadzić własny gabinet to program do rejestracji pacjentów od RSQ Physio warto mieć u siebie. Jest to bardzo duże ułatwienie w prowadzeniu dokumentacji medycznej swoich pacjentów. Z resztą sami sprawdźcie.

ODPOWIEDZ