lingualine.pl - opinie

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Cecylia

lingualine.pl - opinie

Post autor: Cecylia »

Znacie może kursy językowe oferowane przez tę firmę: https://lingualine.pl/ ? Jakie macie o nich opinie, jak stoją te kursy? Czy są na dobrym poziomie? Mają w ofercie także tłumaczenia - ktoś z Was korzystał z tego? Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tą firmą. Byłabym wdzięczna, gdybyście podzielili się swoimi opiniami o nich. Dacie radę?
Awatar użytkownika
Inka1997

Re: lingualine.pl - opinie

Post autor: Inka1997 »

Bardzo polecam kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Dla mojego męża, to była ogromna pomoc, mają fajne przygotowanie merytoryczne i naprawdę umieją nauczyć porozumiewać się w naszym języku. To świetna firma, którą można spokojnie i szczerze polecić każdemu. Jeśli potrzebujecie pomocy dla obcokrajowca - uderzajcie do nich jak w dym. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
Marcjan_86

Post autor: Marcjan_86 »

Ja jestem zadowolony, po ukończeniu kursu językowego dla menagerów. Wybrałem język hiszpański, bo angielski mam już opanowany. To mi dodało kilka punktów do awansu. Każdemu polecam kursy z tej firmy, bardzo dobra jakość, super przygotowanie do zajęć. Program kursu dopasowany do potrzeb słuchaczy. Zdecydowanie warto robić kursy językowe u nich. Polecam.
Awatar użytkownika
dyter

Post autor: dyter »

Szczerze polecam tłumaczenia techniczne z angielskiego, które ta firma oferuje. Solidnie, szybko, dokładnie. Bez opóźnień i naprawdę solidnie. Oferują także: tłumaczenia ustne specjalistyczne w czasie spotkań biznesowych. To bardzo dobra firma, którą szczerze mogę polecić. Bardzo dobre podejście do klienta, świetne ceny. To firma, której możecie zaufać.
Awatar użytkownika
Bogdan96

Post autor: Bogdan96 »

Tłumaczenia stron www to też bardzo dobra opcja. Jeśli chce się otworzyć swoje usługi na rynki inne niż polski, dobrze mieć zrobione tłumaczenie strony na kilka języków. A przynajmniej na angielski. U nich zrobicie to naprawdę profesjonalnie. Będziecie zadowoleni i z szybkości wykonanej usługi i z jakości tłumaczenia. Na pewno nie zawiedziecie się na nich.
Awatar użytkownika
Salma83

Post autor: Salma83 »

Nie wiedziałam czy mogę użyć czegoś takiego jak artykuły medyczne do swojej pracy badawczej, bo nie byłam pewna ich tłumaczenia, które robiłam sama. Ale kiedy znalazłam tę firmę i oni dokonali tłumaczenia, od razu wiedziałam że są świetni w swojej pracy. Tłumaczenia są dokładne i zrobione rzetelnie. Jestem zadowolona z ich pracy, jestem zadowolona z kontaktu z nimi.
Awatar użytkownika
Baltazar

Post autor: Baltazar »

Jeśli szukacie kogoś, kto szybko i dokładnie wykona dla Was tłumaczenia medyczne, to dobrze trafiliście. Ta firma robi to naprawdę doskonale. Jestem zadowolona z tego jak wygląda tłumaczenie dokumentów, które im zleciłam. Świetna robota w bardzo szybkim czasie. Polecam tę firmę bardzo serdecznie. Jest warta każdej złotówki, jaką trzeba zapłacić za to tłumaczenie.
Awatar użytkownika
Katarzyna78

Post autor: Katarzyna78 »

Dla mnie ta firma, to nie tylko kursy językowe, ale także dobrze wykonane tłumaczenia różnego rodzaju. Czy to tłumaczenia medyczne, czy farmaceutyczne czy nawet techniczne - wszystkie stoją na bardzo wysokim poziomie. Nie mam kompletnie do czego się przyczepić. To firma, którą w stu procentach można polecić. Co niniejszym czynię. Polecam bardzo lingualine.
Awatar użytkownika
samantra

Post autor: samantra »

Firma wykonywała dla mnie tłumaczenia artykułów medycznych na angielski. Świetna robota. Nie mogłam sobie lepiej tego wymarzyć. Wyszło bardzo dobrze, bardzo szybko i naprawdę z dobrym skutkiem. Jestem wdzięczna firmie za tak szybkie wykonanie zlecenia. To się bardzo liczy. Jeśli szukacie solidnej firmy językowej, to szczerze polecam Wam właśnie tą. Jest najlepsza.
Awatar użytkownika
Gotard79

Post autor: Gotard79 »

Bardzo polecam Wam tę firmę, jeśli chcecie wykonać tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski, to na pewno będziecie zadowoleni z ich usługi. Tłumaczenia artykułów medycznych które im zleciłem bardzo mnie satysfakcjonują. To dobra, rzetelna robota, którą szczerze mogę polecić innym klientom tej firmy. Jestem zadowolony i na pewno do nich wrócę.
Awatar użytkownika
Hieronim96

Post autor: Hieronim96 »

Akurat jeśli chodzi o kursy językowe, to nie mam doświadczenia z tą firmą, ale regularnie korzystamy z ich usług w zakresie tłumaczenia medyczne zawsze wszystko jest na czas, z dbałością o każdy szczegół. Mogę polecić ich każdemu, to jest firma, której możecie zaufać, Wasze tłumaczenia na pewno będą przetłumaczone bardzo profesjonalnie. Ceny też ok.
Awatar użytkownika
Jerzy68

Post autor: Jerzy68 »

Fakt, że w temacie tłumaczeń z języka angielskiego nie mają sobie równych. A wiem co mówię, bo od lat korzystam z usług różnych form oferujących tłumaczenia specjalistyczne, bo przede wszystkim są to tłumaczenia artykułów medycznych angielski. Profesjonalne podejście, tłumaczenia zawsze na czas. Jeśli potrzebujecie, to oferują również kursy z dojazdem do firmy.
Awatar użytkownika
farida_84

Post autor: farida_84 »

Bardzo polecam usługi tłumaczenia oferowane przez tę firmę. Trafiliśmy do nich właśnie ze względu na to, że jako jedni z niewielu oferowali w okolicy kursy językowe z dojazdem do firmy, nadal zajmują się tym u nas i bardzo chwalę. Korzystamy też z usług tłumaczeń, konkretnie chodzi o tłumaczenia medyczne angielski. Jeśli szukacie specjalistów, to polecam.
Awatar użytkownika
larysa_73

Post autor: larysa_73 »

Faktycznie, przyznać trzeba, że jeśli chodzi o tłumaczenia artykułów medycznych angielski to naprawdę nie jest to łatwa sprawa i jeśli zależy nam na profesjonalnym podejściu do tłumaczenia, to naprawdę warto skorzystać z usług profesjonalnych tłumaczy. A wiem, że oni mają w ofercie również tłumaczenia przysięgłe, jest to firma której możecie zaufać.
Awatar użytkownika
Bogna-86

Post autor: Bogna-86 »

Oferują kompleksowe usługi tłumaczeń z języka angielskiego. Firmę znam od jakiegoś już czasu, kilkukrotnie miałam okazję korzystać z ich usług i jestem przekonana, że jeśli ponownie będę musiała skorzystać z tłumaczeń, na pewno moje kroki znów skieruję w ich stronę. Mają nie tylko tłumaczenia medyczne angielski, bo widzę, że głównie o tym była mowa. Polecam również tłumaczenia techniczne i finansowe.
Awatar użytkownika
sybilla1985

Post autor: sybilla1985 »

Szczerze polecam współpracę z tą firmą, zwłaszcza tłumaczenia medyczne robią bardzo sprawnie, szybko i dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z tego jak to wygląda i jak dokładne są tłumaczenia. Zarówno jeśli chodzi o dokumentację jak i artykuły medyczne. Jeśli potrzebujecie tego typu tłumaczeń, to naprawdę warto zaufać tej firmie. Szczerze polecam. :)
Awatar użytkownika
Ewarysta1973

Post autor: Ewarysta1973 »

Tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne czy techniczne - każde z nich ta firma zrobi tak jak należy. Bardzo kompetentni, z doskonałym przygotowaniem merytorycznym, punktualni i bardzo słowni. Można na nich polegać jak na Zawiszy. Nie mam im kompletnie nic do zarzucenia, chociaż z natury jestem nieco czepialska. To firma, którą z czystym sumieniem mogę polecić.
Awatar użytkownika
mariam-95

Post autor: mariam-95 »

Bez względu na to czy interesują Was tłumaczenia przysięgłe, czy tłumaczenia artykułów medycznych możecie spokojnie wejść we współpracę z tą firmą. To fachowcy, z którymi chce się współpracować. Oferują również kompleksową obsługę firma w zakresie tłumaczeń. To dla mnie ważne, żeby pracować właśnie z takimi fachowcami. Od razu lepiej wszystko idzie.
Awatar użytkownika
jarosław_62

Post autor: jarosław_62 »

Dobre tłumaczenia to naprawdę często połowa sukcesu, dlatego jeśli chodzi o tłumaczenia dokumentacji medycznej, to ja ufam tej firmie w stu procentach. Ta dokumentacja musi być naprawdę przetłumaczona bardzo dokładnie, od tego zależy czyjeś zdrowie a nawet życie. Dlatego nie można tego powierzyć byle komu. Tej firmie możecie zlecić takie tłumaczenie bez obaw.
Awatar użytkownika
Walentyna-66

Post autor: Walentyna-66 »

Ja również mogę się o tej firmie wypowiedzieć w samych superlatywach, potwierdzam wszystkie dobre, pozytywne opinie o nich. To nie jest przypadek, że coś im wyszło. Im wszystko wychodzi bardzo dobrze. Tłumaczenia medyczne robią na naprawdę wysokim poziomie. Tłumaczenia techniczne to także ich konik i świetnie im wychodzą. Jestem stałym ich klientem i chętnie nim zostanę.
ODPOWIEDZ