Nauczanie domowe

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
EweLa

Nauczanie domowe

Post autor: EweLa »

Witajcie,

biorąc pod uwagę to, co dzieje się obecnie w naszym kraju, zwłaszcza w kwestii edukacji na tle koronawirusa, zaczynam coraz mocniej zastanawiać się nad domowym nauczaniem. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie i powie, jak to wygląda w praktyce? Córka ma 7 lat i zaczyna we wrześniu 1 klasę, ale osobiście boję się puścić ją w te tłumy... Poza tym, trochę mi szkoda, że jej nauka nie będzie wyglądała tak, jak np. moja. Tylu rzeczy teraz dzieciom nie będzie można w szkole robić, że aż przykro... Nawet ołówkiem wymienić się nie będą mogły. Chyba chciałabym jej tego zaoszczędzić, ale prawdę powiedziawszy - nie wiem nic o domowym nauczaniu.

pozdrawiam, Ewelina
odzysk danych z dysku twardego
Awatar użytkownika
BiankaIniar
Kontakt:

Re: Nauczanie domowe

Post autor: BiankaIniar »

Języki się przydają i warto się ich uczyć także online. Ja w internecie zamawiam również plecaki na laptopa Płock.
Warszawa gim44.edu.pl
ałtek

Post autor: ałtek »

Pamiętajcie tylko, aby zaopatrzyć wasze dzieci w podręczniki na przyszły rok szkolny, tym bardziej, jeśli uczą się zdalnie. Fantastyczną ofertę na książki, znajdziecie pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/kartkowki-e ... 48777.html . W moim mniemaniu posiadają świetną ofertę. Dodatkowo, zakupicie tam gry planszowe czy zabawki w dobrych cenach. Jak najbardziej polecam!
zośka1

Post autor: zośka1 »

Także w ofercie Księgarni PWN znajdziecie bardzo wiele książek przydatnych do nauki dla dzieci i młodzieży. Jest to między innymi podręcznik klasa 5: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 429,k.html . Moim zdaniem przy nauce warto korzystać z różnych pomocy naukowych.
ODPOWIEDZ