Podręczniki szkolne

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
oluś123

Podręczniki szkolne

Post autor: oluś123 »

Cześć,
w związku z tym, że wakacje na pewno bardzo szybko zlecą, zastanawiam się już nad kupnem podręczników szkolnych dla mojego dziecka. Myślę, że Nowa Era zdecydowanie ma najlepsze pod względem treści jak i aspektów wizualnych, a wy co sądzicie? Czy wasze dzieci też z nich korzystają?
kasiaĆ89

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: kasiaĆ89 »

A ja polecam oprócz korzystania tylko i wyłącznie z podręczników platformę edukacyjną, która mojemu dziecku bardzo ułatwia naukę, dzięki czemu nie ma zaległości i na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę, jest tam właściwie każdy niezbędny przedmiot więc jak dla mnie to naprawdę super inicjatywa
łapka

Re: Podręczniki szkolne

Post autor: łapka »

Wydaje mi się, że podręczniki jak i mnóstwo książek, w bardzo dobrych cenach, znajdziecie w tej księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-polsk ... 72510.html . Posiadają sporo tytułów i rzeczywiście mają niskie ceny. Jeśli ktoś z was szuka czegoś w dobrej cenie, to koniecznie sprawdźcie.
ODPOWIEDZ