szkolaeuropejska.pl opinie

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Ola_89

szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: Ola_89 »

Poszukuję dobrej i mądrej szkoły dla moich synów - 7 i 8 lat. Czy znacie szkołę w Łodzi szkolaeuropejska.pl? Chętnie usłyszę opinie o nauczycielach, systemie i ogólnie warunkach w szkole. Za wszystkie opinie z góry serdecznie dziękuję ;-)

Awatar użytkownika
jowita43

Re: szkolaeuropejska.pl opinie

Post autor: jowita43 »

Mój syn uczęszcza do szkolaeuropejska.pl. Wcześniej chodził do regularnej placówki i powiem tak - bez porównania. Zarówno podejście nauczycieli jak i sposób przekazywania wiedzy w mojej opinii wzorcowe. Dziecko samo chce tam uczęszczać.

Awatar użytkownika
kasia52

Post autor: kasia52 »

Warunki w szkolaeuropejska.pl są bez porównania lepsze niż w większości szkół publicznych. Zanim posłałam tam swoich chłopców zrobiłam swoisty wywiad i zapoznałam się z opiniami innych rodziców. Są w większości równie pozytywne jak moje obecnie.

imiennik

Awatar użytkownika
kate56

Post autor: kate56 »

Doskonale znam szkolaeuropejska.pl, bo moja córka (10 lat) uczęszcza do tej placówki. Powiem tak - polecam. Świetna szkoła, nauczyciele z powołania, dobre wyposażenie sal dydaktycznych. Wszystko na wysokim poziomie. Zresztą wystarczy spojrzeć na opinie pozostałych forumowiczów.

podatek dochodowy działalność gospodarcza

Awatar użytkownika
ewelina36

Post autor: ewelina36 »

szkolaeuropejska.pl to szkoła na naprawdę wysokim, europejskim poziomie. Super klasy, świetne wyposażenie, cudowni nauczyciele, od razu widać, że pracują z przyjemnością. Myślę, że będziesz zadowolona z wyboru, poszukaj jeszcze opinii w internecie, ale najlepiej udaj się na miejsce i sama sprawdź jak to wygląda.

Awatar użytkownika
samanta56

Post autor: samanta56 »

Hej. Moje dzieci (również dwójka) uczęszczają do szkolaeuropejska.pl od dwóch semestrów i muszę powiedzieć, że był to dobry krok. To zupełnie inny poziom nauczania niż w publicznych placówkach. Dotyczy to zarówno wyposażenia sal dydaktycznych jak i pracy samych nauczycieli. W świetle tego co obserwuje nie dziwią mnie te wszystkie pozytywne opinie, które tu czytam.

Awatar użytkownika
malwina54

Post autor: malwina54 »

szkolaeuropejska.pl ma nieposzlakowaną opinię. To placówka z prawdziwego zdarzenia, nic tam nie jest pozostawione przypadkowi. Twoje dzieci będą zachwycone, sądzę, że ty również.

Awatar użytkownika
ilona65

Post autor: ilona65 »

szkolaeuropejska.pl ma bardzo dobrą opinię. Moje dzieci uczęszczają tam już drugi semestr i uważam, że taka ocena tej szkoły ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zdecydowanie polecam, ale tak jak wspominali przedmówcy, nie opieraj się tylko na wpisach. Przejedź się na miejsce i sama zobacz.

Awatar użytkownika
Nesania

Post autor: Nesania »

Mówicie o https://szkolaeuropejska.pl/ ? Osobiście bardzo polecam tę szkołę. Chodzi tam dwójka moich dzieci w wieku licealnym i oboje są bardzo zadowoleni. Jak wiadomo naprawdę warto znać wiele języków w dzisiejszych czasach. Ta szkoła umożliwia im naukę przydatnych umiejętności językowych.

Awatar użytkownika
Myszata

Post autor: Myszata »

Jeżeli masz wątpliwości, to zdecydowanie powinnaś przejść osobiście do szkoły na mały rekonesans :) Ja też na początku nie byłam przekonana, ale zmieniłam swoją opinię, gdy okazało się, że w szkolaeuropejska.pl pracują utalentowani pedagodzy!
Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 13:49 przez Myszata, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jagoda

Post autor: Jagoda »

Hej,
moja chrześnica marzy o studiach za granicą, myślała o Wlk Brytanii, myślicie, że w szkolaeuropejska.pl to miejsce, w którym nie tylko dobrze nauczą języka, ale także przygotują do studiów właśnie w Wlk Brytanii? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

starpharma omega 3
Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 13:52 przez Jagoda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Elena

Post autor: Elena »

Bardzo polecam szkolaeuropejska.pl. Moi znajomi mają bardzo pozytywne opinie na temat tej szkoły. Posłali tam trójkę swoich dzieci i są bardzo zadowoleni. Budynek jest ponoć dostosowany do potrzeb a kadra wyspecjalizowana.

Awatar użytkownika
Fiorka

Post autor: Fiorka »

Szukacie opinii na temat szkolaeuropejska.pl? Przecież wiadomo, że to renomowana placówka ;) . Mają 30 letnie doświadczenie w nauczaniu a jej absolwenci odnoszą sukcesy na polu naukowym i językowym. Moim zdaniem warto zainwestować w naukę języków w dzisiejszych czasach. To bardzo pożądane na rynku pracy, a czasem wręcz niezbędne.

Awatar użytkownika
Katarzyna123

Post autor: Katarzyna123 »

Jeśli zastanawiasz się czy posłać tam swoje dzieci czy nie - to koniecznie sprawdź ofertę szkoły na stronie https://szkolaeuropejska.pl/prywatne-liceum-lodz/. Ma ona bardzo pozytywne opinie i boagtą ofertę nauczania. Język angielski jest w tej szkole językiem wykładowym. Znacząco ułatwia to naukę i w naturalny sposób umożliwia sprawną i szybką naukę języka.

Awatar użytkownika
Misiek

Post autor: Misiek »

A ja polecam szkolaeuropejska.pl nie tylko ze względu na poziom nauczania, ale także ze względu na warunki. W nowoczesnych salach i pracowniach komputerowych młodzież zdecydowanie lepiej przygotuje się do wejścia na współczesny rynek pracy. Dobre opinie o zaangażowaniu nauczycieli i stawianiu na naukę języków obcych w tej szkole też są jak najbardziej uzasadnione :)

tabletki nasenne dla psa

Awatar użytkownika
Karolina

Post autor: Karolina »

Szkoła Europejska moją córkę do matury dwujęzycznej przygotowała perfekcyjnie. Stawiają na naukę języków, ale nie zaniedbują innych przedmiotów, za co bardzo im dziękuję! 😊

Awatar użytkownika
Krejzolka

Post autor: Krejzolka »

Czytam opinie o szkolaeuropejska.pl, bo zastanawiam się, czy nie przepisać syna do innej szkoły, rozważam też szkoły prywatne i mam dylemat. Syn jest umysłem ścisłym, a na stronie znalazłam informacje o uczniach humanistach, językowcach i przyrodnikach. Czy umysł ścisły (z łatwością uczenia się języków obcych) odnajdzie się w tej szkole?

Awatar użytkownika
Renia

Post autor: Renia »

Akurat nie mam doświadczenia z samą szkołą, ale w szkolaeuropejska.pl uczę się angielskiego. Świetna kadra, dobry program kursu, skuteczna edukacja – taka jest moja opinia. Myślę, że szkoła będzie na równie wysokim poziomie 😊

Awatar użytkownika
UrszulaT

Post autor: UrszulaT »

Do https://szkolaeuropejska.pl/ uczęszcza dwójka moich dzieci – podstawówka i liceum. Dziewczynki są bardzo zadowolone, ja również od początku mam dobrą opinię o tej szkole i uczących w niej nauczycielach.

Awatar użytkownika
kassandria

Post autor: kassandria »

Cześć! Szkołę Europejską wybrałam dla syna ze względu na dwujęzyczną maturę. Chcemy przenieść się do Wielkiej Brytanii i wiem, że to ułatwi synowi dostanie się na zagraniczną uczelnię.

Awatar użytkownika
wiola45

Post autor: wiola45 »

Doskonale znam szkolaeuropejska.pl i mam na temat tej placówki bardzo dobrą opinię. Mój syn uczęszcza tam już drugi rok. Mają ogromne doświadczenie w edukacji no i oferują świetny program językowy, a to teraz najważniejsze.

Awatar użytkownika
verona

Post autor: verona »

o tej szkole nigdy wczesniej nie słyszałam. Ze swojej strony moge szczerze polecić Te Vizje ( mają swoje siedziny i w Warszawie i w Gdańsku). Bardzo rozbudowana oferta edukacyjna, wysoki poziom nauczania i duża liczba ciekawych zajęć fakultatywnych. Do tego doświadczeni nauczyciele i kameralne klasy.

Awatar użytkownika
kama64

Post autor: kama64 »

Jeśli szukasz opinii o szkolaeuropejska.pl to znaczy, że już szukasz w dobrym miejscu. To idealna szkoła dla twoich pociech. Panują tu świetne warunki. Sale dydaktyczne mają dobre wyposażenie, kadra nie jest z przymusu jak w niektórych szkołach. Super. To dobry wybór.

Awatar użytkownika
karina74

Post autor: karina74 »

Wydaje mi się, że twoje dzieci będą zadowolone z uczęszczania do szkolaeuropejska.pl. Spotkają się tam z ciekawymi ludźmi, i to nie tylko nauczycielami, ale mam na myśli również uczniów. Szkoła ma same dobre opinie, więc o poziom jestem spokojna.

montaż domofonu instrukcja

Awatar użytkownika
marta64

Post autor: marta64 »

Szukając w necie informacji o szkolaeuropejska.pl napotkałam na bardzo dużo pozytywnych opinii. Fajnie, że jest szkoła, gdzie dzieci będą tak intensywnie uczyć się innego języka. Moim zdaniem warto, chociaż mój maluszek, do szkoły pójdzie dopiero za dwa lata.

grabach

Awatar użytkownika
malwina64

Post autor: malwina64 »

Uważam, że szkolaeuropejska.pl to kształcenie na naprawdę wysokim poziomie. Do tego dzieci od najmłodszych lat mają szansę obcować intensywnie z językiem obcym, a to, w mojej opinii, jest niezwykle ważna dla ich późniejszych umiejętności naturalnego posługiwania się takim językiem.

Awatar użytkownika
sara534

Post autor: sara534 »

Edukacja to najcenniejszy chyba dar poza miłością, jaki możemy ofiarować naszym dzieciom. Szkolaeuropejska.pl to doskonałe miejsce bo to zrobić. Nie tylko kształci od wielu lat, ale ma również same świetne opinie.

zasilacz buforowy zb-12

Awatar użytkownika
alunia534

Post autor: alunia534 »

Myślę, że w szkolaeuropejska.pl znajdziesz to czego szukasz dla swoich dzieci. To miejsce jedyne w swoim rodzaju i nie bez powodu ma tak dobre opinie.

Awatar użytkownika
nikola109

Post autor: nikola109 »

Moje dzieci uczęszczają na zajęcia w szkolaeuropejska.pl i mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Moje pociechy są bardzo zadowolone, a ich postępy w nauce języków mówią same za siebie. Pochwalić należy także fachowe podejście nauczycieli do uczniów.

folic

Awatar użytkownika
iza807

Post autor: iza807 »

Moje dzieci chodzą do szkolaeuropejska.pl i bardzo sobie ją chwalą. Ja jako matka, także mam dobrą opinię na ich temat. Nauczyciele mają bardzo dobre podejście do każdego ucznia. Świetnie uczą, widać, że są to nauczyciele z powołania.

NICE PPH3 kolumna aluminiowa do fotokomórek serii EPM, wysokość 50cm

Awatar użytkownika
maria912

Post autor: maria912 »

Jeśli chodzi o podejście do ucznia, to w mojej opinii nauczyciele z szkolaeuropejska.pl mają bardzo profesjonalne. Wiedzą, jak zainteresować dziecko przedmiotami i jak ich nauczać. Oni udowadniają, że można być nauczycielem z powołania.

Awatar użytkownika
justyna750

Post autor: justyna750 »

Mogę mieć tylko dobrą opinię na temat szkolaeuropejska.pl, bo moi synowie bardzo chętnie do niej chodzą. Może to jeszcze taki wiek, że szkoła się nie nudzi, ale widać efekty nauczania. Nauczyciele mają bardzo dobre podejście do uczniów.

Awatar użytkownika
karina113

Post autor: karina113 »

Uważam, że szkolaeuropejska.pl jest jedną z najlepszych w Łodzi. Moja opinia jest pozytywna, bo dzieci na zajęcia chodzą chętnie i lubią się uczyć. Polecam ją każdemu uczniowi i rodzicowi.

Awatar użytkownika
renia610

Post autor: renia610 »

Rozmawiałam z wieloma rodzicami i każdy ma bardzo dobrą opinię na temat szkolaeuropejska.pl. Ich metody nauczania są nowoczesne i mają profesjonalne podejście do uczniów. Na pewno każdy uczeń w przyszłości doceni zaangażowanie tych pedagogów.

opakowanie tuba

Awatar użytkownika
natalia111

Post autor: natalia111 »

Mój syn ma taką opinię, że nauczyciele ze szkolaeuropejska.pl mają bardzo fachowe podejście do ucznia. Powiedziałabym, że jest to elitarna szkoła, bo wszyscy uczniowie mają bardzo dobre wyniki. Polecam tę szkołę.

Awatar użytkownika
hera100

Post autor: hera100 »

Moje córki chodzą do szkolaeuropejska.pl i chodzą do niej bardzo chętnie. Codziennie wyrażają pozytywne opinie na temat nauczycieli czy ciekawych zajęć. Z doświadczenia wiem, że pedagodzy do każdego uczni pochodzą indywidualnie.

kosz rowerowy dla psa allegro

Awatar użytkownika
malwa766

Post autor: malwa766 »

Szkolaeuropejska.pl daje świetny start w edukację. Nauczyciele mają bardzo dobre podejście do uczniów i sprawnie potrafią przekazać wiedzę. W mojej opinii jest to bardzo dobra szkoła.

https://mirapolnext.pl/maskotka-sega-sonic-30-cm-pluszowy-p-15406.html

Awatar użytkownika
Gakuu8

Post autor: Gakuu8 »

Rozwiązań w takich sprawach jest naprawdę mnóstwo. Jest to bardzo indywidualna kwestia.
Łatwiej jest być rozumnym za drugich niż za siebie.

Awatar użytkownika
evelajna

Post autor: evelajna »

Ja zapisałam córkę do polsko-angielskiej szkoły podstawowej Edison w Warszawie ( na ulicy Królewicza Jakuba 69). Zdecydowałam się na nią z kilku względów - wysoki poziom, ciekawe zajęcia dodatkowe, doświadczone grono pedagogiczne. No i jest jeden ogromny plus - po jej ukończeniu dzieci mogą kontynuować naukę w dowolnej brytyjskiej szkole na świecie :)

ODPOWIEDZ