Szukamy podstawówki dla syna

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Merssa

Szukamy podstawówki dla syna

Post autor: Merssa »

Liczę na pomoc osób z Warszawy, może macie dzieci, albo znacie kogoś kto może polecić dobrą szkołę podstawową dla dziecka. Zależy mi na czymś więcej niż fajnych nauczycielach, dobrze by było, żeby szkoła oferowała zajęcia dodatkowe, języki obce, tak żeby nie trzeba było szukać czegoś poza szkołą.
Awatar użytkownika
Omamin

Re: Szukamy podstawówki dla syna

Post autor: Omamin »

Weź pod uwagę też lokalizacje, Warszawa jest bardzo duża przecież. Ja szukałam szkoły na Ochocie i super się złożyło bo Te Vizja jest całkiem blisko mnie, 5 minut samochodem, a szkoła jest super. Rozszerzony angielski, zajęcia teatralne, muzyczne, przeróżne sportowe. Każde dziecko coś ciekawego dla siebie znajdzie. Mój syn skupił się na sporcie.
Awatar użytkownika
Elganza

Post autor: Elganza »

Byłam na dniach otwartych w Te Vizji i tak przekonaliśmy się do tej szkoły. Syn już 3 rok chodzi tu i nic bym nie zmieniła. Atmosfera jest super, nauczyciele też wyrozumiali i to co najważniejsze - starają się, nie klepią tego co w podręcznikach jest po kolei w programie, tylko fajnie organizują zajęcia. Dużo angielskiego - to spory plus.
Awatar użytkownika
Poplina

Post autor: Poplina »

Jak tak to wybierz coś prywatnego:) W Warszawie takich szkół brakuje oczywiście. My akurat jeszcze mamy trochę czasu na ten wybór ale powoli robimy rozeznanie. Teraz i tak pewnie jakoś nie ma nikt do tego zapału przez pandemie, dlatego też mam nadzieje że to się szybko skończy
Awatar użytkownika
Onegdaj

Post autor: Onegdaj »

Duużo angielskiego - super sprawa, też dużo dobrego słyszałam o Te Vizji. Właśnie po opiniach najłatwiej coś znaleźć, a tu też sam program edukacyjny, dużo zajęć dodatkowych broni się samo. Powinniście poszukać właśnie prywatnej szkoły dla swojego dziecka tak myślę.
Polćka77

Post autor: Polćka77 »

Dzieci można spokojnie posłać do podstawówki, która nie oferuje, nie wiadomo jakiej ilości zajęć dodatkowych, które rozwijają pasje pociech. Wystarczy poszukać miejsc, gdzie można zapisać dziecko na zajęcia dodatkowe, a akurat w Warszawie takowe oferuje https://kidos.pl/zajecia/warszawa, angielski, matematyka, zajęcia ruchowe, zerknijcie przed wyborem szkoły;)
Awatar użytkownika
Alvinka

Post autor: Alvinka »

Współczuje rodzicom, którzy szukają teraz szkoły, podczas pandemii. Ciężko jest tu znaleźć jakiś punkt zaczepienia, no ale zawsze są i opinie innych rodziców, ja tak sugerowałam się nimi i wybrałam super - Te Vizje, szkołę prywatną z Warszawy. Pandemia im nie straszna, program jest dalej realizowany.
KerriJJą

Post autor: KerriJJą »

Sprawdzić warto jak sobie szkoły radzą z nauką online, bo podejrzewam, że w przyszłości podobna sytuacja może również się wydarzyć i fajnie jak szkoła ma w tym dobre doświadczenia. Akurat z podstawówką mojego syna jest świetnie, ich lekcje są dalej bardzo dobrze prowadzone, nawet i dodatkowe zajęcia dzieci nie omijają.
Stromkiś

Post autor: Stromkiś »

Szkoła podstawowa to ważny etap w życiu dziecka, szczególnie że teraz podstawówka znowu trwa dłużej. Ja bardzo przyłożyłam się do wyboru szkoły, no i wyszło jak wyszło czyli super! Nie od razu byłam przekonana do prywatnych szkół, no ale Te Vizja zdała egzamin celująco!
iguś88

Post autor: iguś88 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w zajęcia dla dzieci w wieku 5 lat? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat jakie warto zajęcia wybrać,by dziecko się rozwijało. Czy uważacie,że to dobry pomysł https://kidos.pl/zajecia/lublin ? Proszę o wasze opinie, mieszkamy z Lublinie. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ