Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: Sanderka »

Cześć,
Chciałabym Was zapytać, czy uczęszczałyście do szkoły policealnej? Jeśli tak to jaką wybrałyście i czy jesteście zadowolone. Przede wszystkim interesują mnie te medyczne, jesteście mi w stanie pomóc? Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: JolaZ »

W przypadku wyboru szkoły policealnej to tutaj zdecydowanie jestem za wyborem Cosinus, mają szeroki wybór kierunków które są w pełni darmowe. Do tego bardzo dobrze przygotowują się do egzaminu kwalifikacyjnego, więc na pewno z ich pomocą uda Ci się w końcu rozwinąć skrzydła już w konkretnym zawodzie i liczę, że będziecie mieli okazje sprawdzić również ich kierunki medyczne które budzą coraz większe zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Josek
Posty: 42
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:18

Re: Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: Josek »

Jak najbardziej jestem za :) Dobrze, że szkoła policealna rozwija się na wielu płaszczyznach jeśli chodzi o kierunki kształcenia i to zarówno jeśli chodzi o medyczne, ale też Cosinus przygotował specjalne Kursy kształcenia Zawodowego z informatyki i rachunkowości, których już nie ma w żadnej szkole policealnej. Dzięki nim można rozwijać się i przygotować do konkretnego zawodu w zupełności za darmo, czego niestety nie mogę powiedzieć o innych szkołach policealnych.
Awatar użytkownika
MarlenaT
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2020, 14:14

Re: Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: MarlenaT »

Dzieki za sprawozdanie.
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: OliwierTos »

Też słyszałem kilka pozytywnych wypowiedzi na temat szkoły policealnej Cosinus i uważam, ze to jeden z lepszych wyborów. Interesuje mnie KKZ z Rachunkowści i może na semestrze wiosennym się zdecyduję rozpocząć, bo 2 lata w systemie zaocznym to nie tak dużo jak za konkretne efekty o uprawnienia.
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Wybór szkoły policealnej, a kierunki medyczne

Post autor: Sanderka »

Dzięki Wam za pierwsze wskazówki! Na pewno zrobię tak jak piszecie, bo już niedługo otwierają nowe semestry i szczerze mówiąc wolałabym na spokojnie sprawdzić oferty i pochodzić o tych szkołach aby wybrać najlepiej i kierunkiem numer jeden zgodnie z Waszymi podpowiedziami będzie Cosinus.
ODPOWIEDZ