Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Post autor: JolaZ »

Hej,
Zastanawiam się nad wyborem szkoły policealnej w kierunku technik Masażysta. Co sądzicie, czy jest to rzeczywiście dobry wybór zarówno samej placówki jak i kierunku ponieważ bardzo chciałabym później pracować w tym zawodzie. Zależy mi na propozycjach z Łodzi oraz okolic, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sanderka
Posty: 162
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Post autor: Sanderka »

Ja uważam, że jak najbardziej jest to dobra decyzja i jeżeli naprawdę chcesz wybrać dobrze to polecam zwrócić uwagę na ofertę kierunków Cosinus w zakresie kierunków medycznych czyli m.in opiekun medyczny, opiekun osób starszych, higienistka,czy wspomniany przez Ciebie technik masażysta itd. Tym bardziej, że są prowadzone w systemie zaocznym i co ważne całkowicie za darmo.
Awatar użytkownika
Josek
Posty: 42
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:18

Re: Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Post autor: Josek »

Akurat jeżeli chodzi o Cosinus to zdecydowanie jestem za! (chociaż nie wiem jak jest w przypadku innych szkół) U nich masz pewność w zakresie doświadczenia nauczycieli, świetnego przygotowania logistycznego oraz samych materiałów dydaktycznych. Na pewno się nie zawiedziesz i mam nadzieję, że wybierzesz mądrze oraz czegoś więcej się nauczysz co oczywiście przyda Ci się w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Post autor: OliwierTos »

Zgadza się, że jak już poruszamy temat szkół policealnych to właśnie kierunki medyczne są tymi na które warto zwrócić uwagę jeśli chodzi później o łatwiejsze znalezienie pracy, tym bardziej że coraz więcej osób ma problemy ze zdrowiem, czy odpowiednim funkcjonowaniem. Dlatego ja podjąłem się zawodu Masażysty i zdziwilibyście się jak wielu jest na to klientów.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Wybór szkoły policealnej - Cosinus?

Post autor: JolaZ »

Super! To zaraz sprawdzam jak to u nich wygląda i kiedy jest kolejny nabór oraz kursy zawodowe, bo czas najwyższy zadbać o swoją edukację. Po tak pozytywnych opiniach udało Wam się mnie przekonać i czas postawić w końcu na siebie!
ODPOWIEDZ