Zdalna szkoła niemieckiego?

Gdzie warto się doszkalać? Jak znaleźć najlepszych specjalistów i nauczycieli? Ile czasu trzeba poświęcić na naukę? Podpowiadamy, jakie szkoły językowe wybrać.
Jaśmina

Zdalna szkoła niemieckiego?

Post autor: Jaśmina »

Gdzie zapisać się na zdalny niemiecki? Szukam jakiejś certyfikowanej szkoły, z dobrą kadrą i programem nauczania. Podpowiecie kto ma dobrą opinię?
Grześ 30

Re: Zdalna szkoła niemieckiego?

Post autor: Grześ 30 »

Znam dobrą szkołę stacjonarną, ale że czasy są wiadomo jakie to ta szkoła też już prowadzi nauczanie zdalne, a nauka języka niemieckiego jest na najwyższym poziomie.
Lektorzy z tej szkoły szkolą się w Monachium pod auspicjami Goethe Institut więc to raczej najwyższa rekomendacja dla szkoły językowej :)

To ich strona https://www.structura.pl/
wałka

Re: Zdalna szkoła niemieckiego?

Post autor: wałka »

Moje dziecko w tym roku zdawało egzamin dojrzałości aby przygotować się do matury kupiłam jej podręcznik " Chemia. Matura 2002-2020. Tom 1. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami " . Zamówiłam go z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-jezyk-polski-2021 . Jako jedyny podręcznik w Polsce zawiera : Wskazówki do rozwiązań, a także schematy punktowania, dzięki którym wiadomo co musi być napisane, jakie „słowa – klucze” zastosować, aby móc ubiegać się o pełną pulę punktów.
suśka91

Re: Zdalna szkoła niemieckiego?

Post autor: suśka91 »

Wydaje mi się, że niemieckiego bez problemu nauczysz się online ;) Ja co prawda angielskiego, ale uczyłam się z tym kursem - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ i naprawdę jest to efektywna forma nauki. Ja co prawda znałam podstawy języka i chciałam się podszkolić, ale myślę że nawet od zera się da :)
KubaSoból

Re: Zdalna szkoła niemieckiego?

Post autor: KubaSoból »

Ja uczyłem się niemieckiego online w szkole ExpressLingua. Szef wykupił całej firmie lekcję języka. Świetne podejście do nauki, wszystko jasno wytłumaczone i zrozumiane. Teraz o wiele lepiej rozmawia mi się po niemiecku. Swoboda w rozmowie to jest to, o czym zawsze marzyłem.
ODPOWIEDZ