Giełda walut cyfrowych

Rozmawiamy tu o wszystkim, co jest ważne w życiu - o tym, jaka filozofia jest Wam bliska. Podzielcie się swoim podejściem do życia, rodziny, miłości i kariery.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 230
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Giełda walut cyfrowych

Post autor: turanka »

jak wiadomo, waluty cyfrowe stały się teraz bardzo popularne i cały czas ich popularność wzrasta. Mnie ten temat teraz bardziej zainteresowal. Pomyślałam, ze zapoznam się z tym bliżej. Dowiedziałam, się że tutaj https://bitbay.net/pl/pro dostępna jest nawet Giełda takich cyfrowych walut. Wy interesujecie się takimi rzeczami ?

Awatar użytkownika
jazula
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:02

Re: Giełda walut cyfrowych

Post autor: jazula »

Z tego co wiem, to mój znajomy z tego korzystał. Zapytam go o opinię. Na pewno dam Ci znać.
Kobiety potrzebują miłości mężczyzn, którzy potrafią je zrozumieć

Awatar użytkownika
Fivo
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:28

Re: Giełda walut cyfrowych

Post autor: Fivo »

Jeśli chodzi o notowania na giełdzie to możecie je znaleźć tutaj https://viem.viennalife.pl/pl Aktualne średnie kursy i wiele innych przydatnych informacji.

my little pony ślub księżniczki

Bańka

Re: Giełda walut cyfrowych

Post autor: Bańka »

Widzę, że rośnie zainteresowanie tymi kwestiami. Rozglądając się za sposobem za zdobycie pieniędzy, trzeba być bardzo ostrożnym, żeby nie narobić sobie więcej problemu. Warto zebrać na ten temat jak najwięcej informacji. Pomocne będą różne portale https://inwestowanie.net.pl, które mają konkretne teksty z danej dziedziny https://inwestowanie.net.pl/fundusze/ja ... w-funduszu.

ODPOWIEDZ