ortodoncja

Rozmawiamy tu o wszystkim, co jest ważne w życiu - o tym, jaka filozofia jest Wam bliska. Podzielcie się swoim podejściem do życia, rodziny, miłości i kariery.
pantąfel

ortodoncja

Post autor: pantąfel »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/zniec ... ,p31131168
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: ortodoncja

Post autor: poliglota »

Oczywiście samo dbanie o właściwy stan naszego uzębienia jest niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również od niedawna się za to zabrałem. nawet już miałem okazję odwiedzić ortodontę https://persdental.pl/ gdyż wiem, że piękny zgryz i zdrowe zęby to jest podstawa.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 367
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: ortodoncja

Post autor: Halna »

Czy ja wiem... dla mnie to problem nie jest, a nawet jakby był, to raczej szukałabym pomocy u kogoś w okolicy, a nie korzystała z podobnych porad. Nie lubię, gdy ludzie mówią mi co mam robić i z czego korzystać, wolę sama sprawdzić i wybrać, to najlepsza metoda.
Żuk122

Re: ortodoncja

Post autor: Żuk122 »

poliglota pisze: ↑10 maja 2021, 17:10 Oczywiście samo dbanie o właściwy stan naszego uzębienia jest niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również od niedawna się za to zabrałem. nawet już miałem okazję odwiedzić ortodontę https://persdental.pl/ gdyż wiem, że piękny zgryz i zdrowe zęby to jest podstawa.
Dobrego ortodontę dobrze znać i nigdy nie jest na niego za późno. Sprawdźcie sobie np. https://ortodontica.pl/. Jest to bardzo dobry gabinet ortodontyczny. Mają szeroką ofertę i świetnie leczą zęby.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: ortodoncja

Post autor: kasiakowa06 »

poliglota pisze: ↑10 maja 2021, 17:10 Oczywiście samo dbanie o właściwy stan naszego uzębienia jest niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również od niedawna się za to zabrałem. nawet już miałem okazję odwiedzić ortodontę persdental.pl/ gdyż wiem, że piękny zgryz i zdrowe zęby to jest podstawa.
Mój ortodonta bardzo stara się, bym miała piękny uśmiech. Teraz w https://stomo.pl/leczenie/ortodoncja/ robimy wybielanie zębów po ściągnięciu aparatu :)

Obrazek
Jędker

Re: ortodoncja

Post autor: Jędker »

Jak najbardziej samo już chodzenie do lekarza ortodonty jest jak dla mnie dość ważną kwestią, gdyż akurat w moim przypadku ja posiadam trochę wad. Fajnie, że ortodonta https://persdental.pl/ zna się dokładnie na rzeczy i praktycznie od samego początku wdrożył właściwe leczenie.
ODPOWIEDZ