Problem z teściami i mężem

Rozmawiamy tu o wszystkim, co jest ważne w życiu - o tym, jaka filozofia jest Wam bliska. Podzielcie się swoim podejściem do życia, rodziny, miłości i kariery.
Awatar użytkownika
Dorota83

Problem z teściami i mężem

Post autor: Dorota83 »

Cześć, czy możecie mi doradzić w kwestii ułożenia sobie relacji z teściami i mężem? Otóż, jestesmy młodym małżeństwem z półrocznym stażem, narzeczeństwo było super, ślub piękny, wesele super i bach, po ślubie zamieszkaliśmy razem 30 km od rodziców męża i się zaczęło. Mąż praktycznie co weekend ma ochotę podjechać do rodziców na obiad, wyprowadzić ich psa, mówi, że u nich lepiej mija czas, a ja bym chciała więcej samodzielności, myślałam że to tyko tak na początku, ale on od kilku miesięcy chce jeździć co weekend do rodziców.... Czy to normalne? Czy ja jestem nienormalna?

Awatar użytkownika
Karolina85

Re: Problem z teściami i mężem

Post autor: Karolina85 »

Nie jesteś nienormalna, myślę że powinnaś o tym porozmawiać z mężem i mu wyjaśnić, Twój niepokój.

Awatar użytkownika
Dorota83

Ale ja już kilkukrotnie próbowałam :( A on twierdzi że mówię tak z zazdrości bo do moich rodziców jeździmy rzadziej, a ja bym nie chciała jeździć do żadnych rodziców tylko spędzić czas we dwoje, w mieście......

Awatar użytkownika
Lara1999

Post autor: Lara1999 »

A myślałaś o terapii par?

Awatar użytkownika
Dorota83

Nie, nie myślałam, przeciez dam sobie radę z takim mężem, to nie jest jakaś patologiczna sytuacja

Awatar użytkownika
Jagoda

Post autor: Jagoda »

No mi się wydaje ze jednak jest...........

Awatar użytkownika
Lara1999

Post autor: Lara1999 »

Poczytaj trochę o syndromie przywiązania matki z synem i syna z matką, to od razu umówisz was na spotkanie:p Ja polecam ci serdecznie poradnię w Łodzi - Salomon, zgłoś się do pani Oli Domagały, możesz najpierw pójść sama i zobaczyć co Ci powie osoba najlepiej się na tym znająca

Awatar użytkownika
Dorota83

No nie wiem... Muszę o tym pomyslec

ODPOWIEDZ