Projekt domu

Rozmawiamy tu o wszystkim, co jest ważne w życiu - o tym, jaka filozofia jest Wam bliska. Podzielcie się swoim podejściem do życia, rodziny, miłości i kariery.
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 161
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

Projekt domu

Post autor: Trimp »

Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten jeden konkretny. Chociaż zdecydowanie bardzo podobają mi się projekty MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/ , dla nas sa idealnie dopasowane, nie wiem tylko na który się zdecydować bo wybór jest za duży.

Awatar użytkownika
saszka
Posty: 125
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Re: Projekt domu

Post autor: saszka »

Stoimy przed wyborem dobrego projektu domu, zastanawiam się jaki projekt wybrać. Zauważayłam, że na https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu ... -bis-dr73/ mają ciekawe projekty domów. Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich oferty?

tani ciuch online

Awatar użytkownika
szyszeczka
Posty: 80
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:55

Re: Projekt domu

Post autor: szyszeczka »

Chciałabym w końcu ruszyć z budową domu, ale troszkę mi brakuje na to czasu. Część pieniążków też jest już zebrana, tylko czasu brak. I projektu. Czy kupowaliście może jakiś projekt domu od Archido https://www.archido.pl/ ? Chętnie dowiedziałabym, jakie są Wasze opinie o tym biurze, szczególnie jeśli chodzi projekty gotowe.

ODPOWIEDZ