Dobry kurier

Wiadomości z kraju. Nowinki, informacje, plotki.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Dobry kurier

Post autor: rybitwa »

Może jesteście bardziej w temacie zorientowani i podpowiedzielibyście jaki kurier jest najtańszy?

Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Dobry kurier

Post autor: fruszka »

A jakiego rodzaju przesyłki Ciebie przede wszystkim interesują? Bo to dość istotna kwestia. Jeśli tanie palety to łap https://www.brokerkurier.pl/ , najlepiej nadawać przez stronę brokera bo tutaj można znaleźć właśnie najniższe ceny

Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Dobry kurier

Post autor: kolka »

Przede wszystkim ja lubię mieć wybór i taki mam dzięki Sendit, bo to właśnie broker kurierski. Założyłam sobie u nich konto, mam możliwość nadania online, a samego kuriera to zawsze po porównaniu kosztów wybieram. Jak dla mnie bardzo dobra firma kurierska, na poziomie i z dobrymi cenami.

Abuś

Re: Dobry kurier

Post autor: Abuś »

Ja polecam (jak już jesteśmy przy polecaniu) firmę https://www.paletymartex.pl sprawdzona jakość, dobre usługi, naprawdę dobry producent palet

club fm be

Awatar użytkownika
majka94
Posty: 198
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:40

Re: Dobry kurier

Post autor: majka94 »

Ktoś wspomniał o brokerze kurierskim. I to moim zdaniem bardzo dobra opcja. Wejdź na stronę kurjerzy.pl - to największy broker kurierski online w Polsce. Masz tam wiele firm kurierskich w jednym miejscu. Wybierz najtańszą, zamów kuriera do domu i już. Nic skomplikowane. Szybka i oszczędna opcja wysyłki.

Piroł

Re: Dobry kurier

Post autor: Piroł »

W takim razie jeżeli rozglądacie się za wyborem dobrej firmy kurierskiej gdzie będziecie mogli tanio i szybko nadawać paczki to zdecydowanie też z własnych doświadczeń (prowadzę sklep online) mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Pakersi. Poza tym umożliwiają również zainteresowanym otworzenie swojego punktu kurierskiego w ich franczyzie o czym mozecie więcej doczytać na ich stronie https://pakersi.pl/ Pozdrawiam i dajcie znać na co się zdecydowaliście.

ODPOWIEDZ