Nowy dach

Wiadomości z kraju. Nowinki, informacje, plotki.
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 237
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Nowy dach

Post autor: Teremorele »

Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.

okna stalowa wola ceny

Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 580
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Nowy dach

Post autor: Kamilka »

Jeśli chodzi o konstrukcję dachową, to moim zdaniem warto ją zamówić w firmie MG Dachy. Jak widać na stronie internetowej https://mgdachy.pl/transport-montaz/, firma ta oferuje również transport oraz montaż wiązarów dachowych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)

Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Nowy dach

Post autor: kasiakowa06 »

Kamilka pisze:
23 cze 2021, 22:34
Jeśli chodzi o konstrukcję dachową, to moim zdaniem warto ją zamówić w firmie MG Dachy. Jak widać na stronie internetowej mgdachy.pl/transport-montaz firma ta oferuje również transport oraz montaż wiązarów dachowych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Zdecydowanie także polecam wiązary na dach, u mnie od lat sprawdzają się super! Robili mi panowie z http://wiazary-kratowe.pl/

Obrazek

ODPOWIEDZ