Szkolenia

Wiadomości z kraju. Nowinki, informacje, plotki.
Awatar użytkownika
kaczmarek4
Posty: 107
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:44

Szkolenia

Post autor: kaczmarek4 »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.

Awatar użytkownika
saszka
Posty: 125
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Re: Szkolenia

Post autor: saszka »

Bezpieczeństwo i higiena pracy to temat bardzo ważny w każdej branży. Nie wolno go bagatelizować i trzeba na bieżąco wysyłać pracowników na szkolenia BHP . Trzeba wybrać jednak firmę z dużym doświadczeniem taką jak https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-bhp/ , gdyż wtedy takie szkolenia zupełnie inaczej wyglądają.

Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 522
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Szkolenia

Post autor: tywinlannister »

Będąc w temacie szkoleń, to ostatnio trafiłam na ciekawy fanpage: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ , który prowadzi osoba, która zawodowo zajmuje się prowadzeniem takich szkoleń ogólnorozwojowych. Myślę, że warto czasami pójść na takie spotkanie coachingowe i dowiedzieć się o sobie czegoś nowego.

Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 580
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Szkolenia

Post autor: Kamilka »

A czy ktoś z Was brał kiedyś udział w jakimś szkoleniu informatycznym? Jakie szkolenia z tej branży są Waszym zdaniem najlepsze? Czy warto sobie zrobić autoryzowane szkolenie Microsoft Administering SQL Database Infrastructure MS 20764? Podobno można się na nim dowiedzieć praktycznie wszystkiego na temat SQL Server, a taka wiedza w pracy informatyka będzie na pewno bardzo przydatna ;)

Awatar użytkownika
tongi
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:22

Re: Szkolenia

Post autor: tongi »

Myślicie że warto jest wydać około 1500 zł na taki instruktor tenisa kurs? coraz bardziej jestem przekonana do takiego dokształcania się zważywszy na to że wielu moich znajomych korzystało z oferty takich szkół.

Awatar użytkownika
Klucha1
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:29

Re: Szkolenia

Post autor: Klucha1 »

Zależy też od tego, kto czego oczekuje po takich szkoleniach. Na przykład bardzo ciekawą ofertę znajdziecie na stronie https://biznesedukator.pl/. Oni organizują różne szkolenia biznesowe.

Awatar użytkownika
Nieapetyczny754
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:36

Re: Szkolenia

Post autor: Nieapetyczny754 »

Na pewno komuś się to przyda. Wielkie dzięki z Twojej strony!
Tak, tak - westchnął ponownie Jaskier. - Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.

Awatar użytkownika
duff231
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:13

Re: Szkolenia

Post autor: duff231 »

Szkolenia to fajna sprawa i warto w nie inwestowac. Ja ostatnio znalazłam fajne szkolenia z przetargów na https://www.portalzp.pl/kryteria-oceny- ... 16600.html . Dodatkowo sporo wiedzy jest w ich bardzo rzetelnie opisanych artykułach ;).

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 448
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Szkolenia

Post autor: mczay »

Moim zdaniem obecnie warto postawić głównie na znajomość języków obcych. Na rynki szkół językowych nie brakuje. Ta: https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ jest jedną z tych, cieszących się naprawdę dobrą opinią! Czy znasz jakiś język obcy? Jeśli nie, od jego nauki powinnaś rozpocząć.

Awatar użytkownika
laborka
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 19:32

Re: Szkolenia

Post autor: laborka »

Warto korzystać z takich zaufanych rozwiązań. Macie pewność słusznego wyboru.
Jeśli myślisz,że jesteś niewyspany to znaczy, że zaczynasz się nad sobą litować, a złe moce tylko na to czekają.

Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Szkolenia

Post autor: JolaZ »

Akurat jeśli chodzi o wybór odpowiedniego szkolenia dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam abyście zajrzeli na http://pimik.pl/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat oferowanych przez nich szkoleń oraz terminów. Do tego można załapać się na dodatkowe dotacje i rozwijać zawodowo zdobywając najnowszą wiedzę i umiejętności.

Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Szkolenia

Post autor: rybitwa »

skoro mowa o szkoleniach z branży medycznej to odsyłam do strony https://cbt.pl/terapia-poznawczo-behawi ... odziezy-2/ . w warszawskim Centrum CBT są najlepsze szkolenia dla terapeutów i teraz pojawiła się informacja o kolejnej edycji kursów w ramach terapii poznawczo-behawioralne zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży. Mnie szczególnie interesuje pierwszy moduł odnośnie zaburzeń eksternalizacyjnych dzieci i młodzież, temat jest mi szczególne bliski dlatego jestem już zapisana na kurs

https://centrumrekuperacji.pl/jaki-rekuperator-wybrac-czesc-1-wymiennik-ciepla/
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 21:49 przez rybitwa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Szkolenia

Post autor: fruszka »

jeszcze trzeba wspomnieć o szkoleniach bhp, bo padło pytanie. jeśli szukacie dla swoich pracowników wygodnej formy to proponuję skorzystać z oferty szkoleń online https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ . nie dezorganizują one pracy przedsiębiorstwa i są też wygodniejsze dla pracowników

Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 141
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:26

Re: Szkolenia

Post autor: pukla123 »

Ja polecam zakupić program do nauki na uprawnienia budowlane i zapisać się na egzamin. Gdyż branża budowlana ma przed sobą ogromną przyszłość. Podniesiesz dzięki temu swoje kwalifikacje na rynku pracy. Ja tak zrobiłam, i teraz mogę przebierać w ofertach pracy

ODPOWIEDZ