Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Ciekawe informacje ze świata, ciekawostki, newsy.
Łozek

Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: Łozek »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości programów do projektowania budynków mieszkalnych, nowoczesnych domów itd Z jakiego programu korzystacie i czy może coś więcej powiecie na temat ZwCAD 2021?
SebastianEś

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: SebastianEś »

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego programu CAD na który warto zwrócić uwagę to ze swojej strony polecam wymienić tutaj ZwCAD 2021 na którym z resztą sam pracuję i muszę przyznać, że daje naprawdę fajne możliwości jeśli chodzi o funkcjonalność, integralność z innymi programami, szybkość pracy bez zbędnego zacinania no i też z roku na rok jednak coraz fajniej go dopracowują także warto żebyś sobie go przetestował przez miesiac za darmo i się przekonał.
IgorEń

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: IgorEń »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem odnosząc się właśnie do programu ZwCAD w najnowszej wersji. Pełne wsparcie, duże możliwości, funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej poprzez szkolenia, dostępne wersje 32 i 64 bit oraz dobra opieka techniczna.
Łozek

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: Łozek »

IgorEń pisze: ↑02 cze 2021, 15:09 Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzednikiem odnosząc się właśnie do programu ZwCAD w najnowszej wersji. Pełne wsparcie, duże możliwości, funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej poprzez szkolenia, dostępne wersje 32 i 64 bit oraz dobra opieka techniczna.
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście liczę, że będzie to dobry kierunek wyboru programy do poprawy efektywności i wygody pracy przy projektach.
DarekOś

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: DarekOś »

Osobiście mogę dołączyć się do wypowiedzi poprzedników. Jeżeli chodzi o wybór wysokiej jakości programów do projektowania to ZwCAD 2021 zdecydowanie daje radę. Świetna organizacja, konkretne podejście do klienta ze strony obsługi technicznej, czy także duży wybór nakładek które pozwolą Wam tworzyć funkcjonalne projektu budowlane. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i naprawdę w racjonalnych cenach.
pąnzo

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: pąnzo »

Jeżeli masz problem z wykonaniem aranżacji wnętrza a może chcesz zaprojektować jakieś meble do łazienki, czy też kuchni to polecam
Program do projektowania mebli
Świetne narzędzie używam go do stolarki a dzięki intuicyjności może sie przydać każdemu. Działam juz na nim od miesiaca i nie widziałbym pracy bez niego!
Poześ

Re: Projektowanie budynków mieszkalnych - jaki program CAD

Post autor: Poześ »

W przypadku kiedy przede wszystkim szukacie dobrego programu do tworzenia projektów budowlanych, jednocześnie z konkretnym wsparciem technicznym, dużymi możliwościami odnośnie wykorzystania nakładek i oczywiście 30 dniową darmową wersją próbną to zdecydowanie jestem za - ZwCad https://www.zwcad.pl/ dla mnie dobry kierunek, no i co najważniejsze naprawdę fajnie nam się w całym zespole na nim pracuje.
ODPOWIEDZ