przesyłka zagraniczna

Masz problem w pracy, z którym nie możesz się uporać? Utknąłeś w trakcie pisania tekstu lub tłumaczenia i nie wiesz, co dalej? Radzimy, dyskutujemy, pomagamy.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

przesyłka zagraniczna

Post autor: rybitwa »

Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: przesyłka zagraniczna

Post autor: fruszka »

Jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne to polecam https://www.shipplace.pl/ . Moim zdaniem najlepiej korzystać z ofert brokerów kurierskich bo w jednym miejscu masz dostęp do różnych przewoźników zatem można porównać sobie ceny. Nie mówiąc już o tym, że nadanie jest online a to wygodna opcja
potaro

Re: przesyłka zagraniczna

Post autor: potaro »

rybitwa pisze: 13 wrz 2021, 19:18 Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Skoro jesteśmy przy temacie przesyłek to także zainteresuj się tematem opakowań, gdyż towar musi być dobrze zabezpieczony. Z mojej strony polecić mogę foliopaki kurierskie z firmy Niupak https://niupak.eu/kategoria-produktu/wo ... urierskie/ . Są zamykane zaklejane na taśmę i chronią przed zabrudzeniem
ODPOWIEDZ