Adwokat

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Aneżzka

Adwokat

Post autor: Aneżzka »

poszukuję prawnika ... dobrze by sie znał na zajęciach komorniczych firmy i majątku właściciela nie wiem jak to opisać . Ale szukam fachowca w tym dziale . Bardzo pilna sprawa
Pomoć

Re: Adwokat

Post autor: Pomoć »

adwokat Dariusz Staniszewski - zajmuje się windykacją i sprawami majątkowymi także na pewno pomoże. Prowadzi mi aktualnie jedną sprawę i jestem zadowolony. Znajomi też korzystali i wypowiadali się pozytywnie.
Awatar użytkownika
igorbo
Posty: 65
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:23

Re: Adwokat

Post autor: igorbo »

Ja akurat ze sprawa spadkowa sie meczylem i tu mega mi pomogol mecenas Weglowski z kancelarii w Szczecinie. Swietnie poprowadzil sprawe, wlasciwie nie spodziewalem sie ze tak duzo sie uda wywalczyc. top pomoc
Żanetka24i

Re: Adwokat

Post autor: Żanetka24i »

Mam namiar na świetnych adwokatów, którzy powinni w tej sprawie pomóc. Zgłoś się tutaj: https://krakowscyadwokaci.pl/ - znają się na swoim fachu. Przedstaw problem a na pewno przeanalizują wszystko i dadzą jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Adwokat

Post autor: Kamilka »

Jeśli szukasz jakieś sprawdzonej kancelarii działającej na terenie Krakowa, to polecam zapoznać się z ofertą Kancelarii Prawnej Gawor na stronie internetowej www.gaworkancelaria.pl. Jak widać możecie tam liczyć na fachową pomoc przy różnych problemach, nie tylko w sprawach rodzinnych. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Adwokat

Post autor: Halna »

Adwokatów nie brakuje, z pewnością trzeba też sprawdzić, w czym się specjalizują, bo raczej nie znajdzie się speców od całego prawa. Przykładem mogą być adwokaci rodzinny, a czym się oni zajmują, zobacz w tym artykule, gdzie zostało to opisane i wyjaśnione. Prawo rodzinne mimo wszystko jest dosyć szerokie.
ODPOWIEDZ