Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Kameź

Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Kameź »

Witam!
Gdzie warto szukać dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego do kuchni, a dokładnie zależy mi na piecach, meblach metalowych, zmywarkach itd. gdzie warto zajrzeć i na co zwrócić tutaj uwagę. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą po prostu uda mi się dobrze wybrać. i nawiązać współpracę na lata.
Hareń

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Hareń »

No to tutaj myślę, że jak najbardziej warto sprawdzić sobie w mojej opinii hurtownię Invest Horeca https://investhoreca.pl/ u których znajdziecie szeroki wybór propozycji, jeżeli chodzi o drobne akcesoria kuchenne, meble, trzony, piece, zmywarki i wiele innych. Jednocześnie licząc na topowe marki i jednocześnie dobry zakres cenowy, dlatego nadal z nimi współpracujemy (tym bardziej, że szybko realizują zamówienia).
Okeś

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Okeś »

My też nasz lokal z kebabem wyposażaliśmy w hurtowni Invest Horeca i osobiście uważam, że warto na nich postawić. My dość długo szukaliśmy optymalnych rozwiązań i trafiliśmy na https://investhoreca.pl/ świetne ceny, duży wybór i mega pomocna obsługa. Myślę, że na nich się zdecydowanie nie zawiedziecie.
Kameź

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Kameź »

Okeś pisze: ↑14 sie 2021, 11:13 My też nasz lokal z kebabem wyposażaliśmy w hurtowni Invest Horeca i osobiście uważam, że warto na nich postawić. My dość długo szukaliśmy optymalnych rozwiązań i trafiliśmy na https://investhoreca.pl/ świetne ceny, duży wybór i mega pomocna obsługa. Myślę, że na nich się zdecydowanie nie zawiedziecie.
O proszę, dziękuję Wam za pierwsze informacje i oczywiście mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi!
pantąfel

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: pantąfel »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
Ołek

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Ołek »

Dokładnie odnośnie poszukiwań wysokiej jakości sprzętów gastronomicznych i mebli metalowych w kuchni to jak najbardziej jestem za Invest Horeca w którym nie brakuje propozycji w dobrych cenach, wydajności i jednocześnie wyłącznie topowych producentów dzięki czemu unikniecie częstych awarii. Dlatego u mnie naprawdę fajnie to przebiegło :)
Włodzikruk52

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Włodzikruk52 »

Meble gastronomiczne to ważny element wyposażenia lokalu. Przy przygotowaniu różnych dań w kuchni restauracyjnej niezbędne są stoły do pracy ze stali nierdzewnej https://polgast.com.pl/#stoly-do-pracy. Materiał z jakiego się je wykonuje jest odporny na wgniecenia i zarysowania, dzięki czemu dezynfekcja jest skuteczna w 100%.
Jaśka221

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Jaśka221 »

Na początku byłam przerażona ile trzeba myśleć co kupić, co wybrać itd Teraz już na szczęście bogatsza w doświadczenia wiem co potrzeba, czego nie, na co zwracać uwagę itd. jednak mimo wszystko ciągle się uczę. Jestem perfekcjonistką, więc nawet mamy fartuchy szyte na wymiar z https://kitchenista.pl/oferta-dla-firm/ . Dzięki temu moi kelnerzy i kucharze wyglądają bardzo profesjonalnie. Nie wiem czy to już przesada czy nie, ale dla mnie wygląd to podstawa. To też świadczy o restauracji.
Romeczka

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: Romeczka »

Hm... Zdecydowanie wszystko co wymieniliście wcześniej jest jak najbardziej niezbędne do rozpoczęcia działalności swojej gastronomii, ale ja bym jeszcze dodała pojemniki gastronomiczne GN. My zamawialiśmy na https://horecapolska.pl/pojemniki-gn i są one nam niezbędne na stanowisku pizzermena na przykład. Wszystko ładnie oddzielone, wyeksponowane i trzymane w odpowiedniej temperaturze. My generalnie wszystko zamawialiśmy do wyposażenia z firmy Horeca Polska. Mają najszerszy asortyment i dobre ceny. My na pewno staniemy się ich stałym partnerem biznesowym.
kogison

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: kogison »

Jeśli nie macie środków na zakup sprzętu, to w Winterhalter możecie wziąć porządną zmywarkę w ramach wynajmu długoterminowego. Jak dla mnie restaurator nie może sobie pozwolić na urządzenia z dolnej półki cenowej - nie tędy droga. Sprzęt musi być wydajny, radzić sobie z dużym obciążeniami i to jest najważniejsze. Poza tym - oszczędność na wodzie, energii i chemii. Nie ma sytuacji, w których wyjmujesz brudne naczynia... To podstawa. Postawisz na byle jakie rozwiązania, to szybko zrozumiesz, jaki to błąd. Całkowicie odradzam.
sadotki

Re: Gastronomia - piece, meble, zmywarki itd

Post autor: sadotki »

Nie ma się nad czym zastanawiać - potwierdzam Winterhalter. Widzę na bazie swoich doświadczeń, jak to wygląda, ile udało się zmienić, bo naprawdę - ta zmiana wyszła diametralna. Chodzi mi o koszty eksploatacji - woda, prąd, chemia, no i wydajność. Bo nie pamiętam takiej sytuacji, żeby sprzęt odmówił nad posłuszeństwa, a często działa przez całą dobę w weekendy. Poza tym chodzi również o skuteczność. Czasami nawet wkładaliśmy rzeczy w takim stanie, w jakim nie powinny się tam znaleźć, a i tak wyjmowaliśmy je czyste. I to już konkret. Sprzęt ma ułatwiać działalność, a nie ją utrudniać!
ODPOWIEDZ