jak zapakować opony do wysyłki?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

jak zapakować opony do wysyłki?

Post autor: uustka »

Tak jak w tytule – jak zapakować opony kurierem?
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: jak zapakować opony do wysyłki?

Post autor: rybitwa »

hejka. dobrze że pytasz bo nie każdy zdaje sobie sprawę z tego że opony trzeba odpowiednio zapakować. łap https://www.oponykurierem.pl/bieznik-op ... j-rodzaje/ - tutaj z tej strony wszystkiego się dowiesz
Awatar użytkownika
Barcik
Posty: 110
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:49

Re: jak zapakować opony do wysyłki?

Post autor: Barcik »

Miałam taką sytuację niedawno, że znalazłam osobę, która chciałaby sprzedać używane opony. Jednak sama miałam załatwić kuriera i pakowanie. Pomyślałam sobie, że wygodniejszą dla mnie opcją będzie, gdy zamówię po prostu Opony zimowe 215/55 r17 na Ceneo. Dzięki temu nie musiałam martwić się o żaden transport, bo leżało to po prostu w gestii sprzedawcy.
Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: jak zapakować opony do wysyłki?

Post autor: pursta »

Tak w temacie opon to ja ostatnio miałam nieciekawą sytuację na drodze. Poważnie uszkodziłam oponę i niestety nie mogło obejść się bez pomocy wulkanizatora. Szukałam więc jakiegoś w necie i natrafiłam na wulkanizacja tarnowskie góry . Zadzwoniłam, wskazałam adres i czekałam na przyjazd fachowców. Panowie szybko i sprawnie uporali się z usterką i mogłam kontynuować swoją podróż. Nawet nie wiedziałam, że taka usługa jak mobilna wulkanizacja jest dostępna na rynku.
ODPOWIEDZ