Jaki wózek dla dziecka kupić?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Radoslawa-63
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2021, 21:05

Jaki wózek dla dziecka kupić?

Post autor: Radoslawa-63 »

Na jakim etapie ciązy najlepiej zacząć kompletować już wyprawkę dla dziecka? Ja jestem dopiero w czwartym miesiącu, ale powoli zaczynam się rozglądać. Chodzi też o to, że nie chcę kupować wszystkiego w jednym miesiącu, bo wiadomo, że wtedy koszt będzie bardziej odczuwalny. Znalazłam sobie już piękny wózek dziecięcy, na stronie sklepu Mulan, planuję zamówić go w przyszłym miesiącu. No i to jest chyba jeden z bardziej kosztownych produktów w wyprawce, prawda?
Kama21

Re: Jaki wózek dla dziecka kupić?

Post autor: Kama21 »

autor: Radoslawa-63 » 19 lis 2021, 1:05
Na jakim etapie ciązy najlepiej zacząć kompletować już wyprawkę dla dziecka? Ja jestem dopiero w czwartym miesiącu, ale powoli zaczynam się rozglądać. Chodzi też o to, że nie chcę kupować wszystkiego w jednym miesiącu, bo wiadomo, że wtedy koszt będzie bardziej odczuwalny. Znalazłam sobie już piękny wózek dziecięcy, na stronie sklepu Mulan, planuję zamówić go w przyszłym miesiącu. No i to jest chyba jeden z bardziej kosztownych produktów w wyprawce, prawda?


Zacznij kompletować wyprawkę wtedy kiedy poczujesz to za stosowne. Co do wózka - musisz wsłuchać się w swoje potrzeby. Jako spacerówkę polecałabym Cavoe ideo. To wózek, który da wygodę dziecku do końca wózkowania, a jednocześnie dzięki niskiej wadze nie będzie Ciebie ograniczać.
ODPOWIEDZ