Karma dla młodego psa - wybór

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Liśka

Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Liśka »

Cześć :)
Szukam dobrej jakości karmy dla młodego psa, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i jednocześnie gdzie mogę liczyć przede wszystkim na dobrej jakości, braku w składzie zbóż i drobiu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli i co najważniejsze nasza psina będzie miał smakowite i zdrowe jedzonko!
Tyleńka

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Tyleńka »

Tutaj na pewno wybór jest duży, ale ciężko znaleźć producentów którzy jednak wyróżniają się pod względem składu na dobrej jakości mięsie, warzywach, suplementach diety i tutaj jak najbardziej mogę z własnego doświadczenia wymienić Emipre PetFood którzy na ten moment jako jedyni produkują karmę z 80% zawartością świeżego mięsa i jest to tylko dziczyzna i jagnięcina. Nasz owczarek niemiecki ją uwielbia i widze, że ma na niego naprawdę dobry wpływ.
Uleńka44

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Uleńka44 »

Słuszna propozycja, jeżeli szukacie naprawdę ciekawych propozycji w zakresie zdrowych i smacznych karm dla swoich psinek to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Empire Petfood. Bogaty naturalny skład, dobre ceny i różnorodność zestawień bo są wersje zarówno dla szczeniaków, psów dorosłych, ale również tych naszych staruszków :)
Liśka

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Liśka »

Dzięki wielkie za podpowiedzi i na pewno wezmę oczywiście pod uwagę po liczę, że w końcu znajdę optymalną karmę dla naszego psiaka żeby się zdrowo rozwijał bez problemów z układem trawiennym, ale też przepłacani za karmy gdzie podstawą są zboża i drób które dla psów szkodzą.
Tyroł

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Tyroł »

Zdecydowanie Empire Petfood to bardzo dobry kierunek jeżeli szukacie bogatej karmy dla swojego psa. My dla naszego Yorka kupujemy https://empireshop.pl/hipoalergiczna-ka ... suplementy którego bazą jest 80% świeżego mięsa bez drobiu, zbóż, czy ziemniaków. Jeszcze jak będziecie chcieli zrobić zamówienie to można wykorzystać sobie kod rabatowy FB10 który daje 10% rabatu na zakupy po założeniu konta w ich sklepie. Myślę, że wato wykorzystać :)
Awatar użytkownika
lilila
Posty: 129
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:50

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: lilila »

No u nas był dosc spory problem z dopasowaniem karmy ze wzgledu na problemy zdrowotne naszego psa. Dopiero z Psiego Bufetu mu spasowala i teraz tylko stad zamawiamy. Bardzo dobra jakosc i sklad. Bez zadnych zbóz. Jeszcze teraz taka fajna akcja zorganizowana przez psi Bufet wlasnie https://zrzutka.pl/kntwn7 Osoby z najwieksza suma wplat moga otrzymac portet swojego psiaka, wiec motywacja jest spora
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: Kamilka »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza karma mokra dla szczeniaka? Jakie karmy Wy kupujecie dla Waszych młodych piesków, aby zdrowo rosły? Czy macie jakieś swoje ulubione marki takiej psiej karmy? Jeśli tak, to jakie? I gdzie się w nie zaopatrujecie?
muszka

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: muszka »

Podstawą jest odpowiednia opieka nad zwierzakiem. Wraz z wysokiej jakości karmą należy koniecznie rozważyć bezpieczne i sprawdzone opcje uzupełniające, takie jak olejki CBD od Hempets. Olejki te są bogate w witaminy i zapewniają ochronę przed różnymi chorobami. Aby podjąć świadomą decyzję, warto zbadać korzyści płynące z tych naturalnych, zdrowych suplementów dla poprawy ogólnego samopoczucia zwierzaka.
olkaa

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: olkaa »

Odpowiedni wybór produktów dla swoich psów to kwestia o ogromnym znaczeniu. Ostatnio natrafiłam na https://shop.look4dog.com/ i muszę przyznać, że ich asortyment jest naprawdę imponujący. Co więcej, oferowane przez nich produkty cechują się znakomitą jakością.
arielelele

Re: Karma dla młodego psa - wybór

Post autor: arielelele »

Hej, przede wszystkim polecam karmy Spółki ZOO! Mokra karma dla psa od nich to strzał w dziesiątkę!
Nie ma to jak świetna jakość, dobra cena i szybka dostawa! Cieszę się że na nich trafiłam
ODPOWIEDZ