Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
klosa
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2019, 23:12

Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: klosa »

Hejaaa :) Mam pytanie do osób, które chodziły do Magicznej Kliniki w Trójmieście na zabiegi związane z medycyną estetyczną. Warto ? Jak lekarze i jakość tych zabiegów?
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: reiva »

tak ja byłam u nich już kilka razy i wracam nadal także o czymś to swiadczy :) mega uprzejmi i kompetentni lekarze, duża oferta zabiegowa, efekty są :)
Awatar użytkownika
klosa
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2019, 23:12

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: klosa »

ekstra na taką odpowiedz liczyłam bo ceny mają mega konkurencyjne a że planuje zrobić kilka rzeczy to wiadomo, ze na finanse tak czy siak sie jednak patrzy :) a Ty jakie zabiegi już robiłas ?
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: reiva »

oj troche tego bylo :) volumetria twarzy, modelowanie ust i nosa i wypełnianie zmarszczek. W planach jeszcze kilka innych zabiegów i też na pewno w MK.
Awatar użytkownika
lampas
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:15

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: lampas »

Potwierdzam, pani doktor Iwona Cimaszkiewicz to przemiła kobieta i u niej właśnie byłam na botoksie ;) . Bałam się strasznie, bo to mój pierwszy zabieg, ale powiem wam, efekt wbija w fotel. Z pewnością wrócę do pani doktor i do Magicznej Kliniki. Mam jeszcze do poprawienia to i owo ;) .
Awatar użytkownika
kaeno
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2020, 18:39

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: kaeno »

lampas, a nie miałaś żadnych powikłań? Lekarka idealnie wbiła sie w miejsce, w które miała? pytam bo co rusz czytam to tam, to tu, że różnie to z tym bywa. A jak mam sobie zrobić krzywdę, to wolę sobie odpuścić, na pewno mnie rozumiesz..
Awatar użytkownika
lampas
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:15

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: lampas »

hej, no i mnie wszystko było w jak nalepszym porządku ;) . bolało wiadomo, po zabiegu, trochę, bo to jednak naruszano stukturę skóry, ale poza tym, to nic się nie działo, jestem zadowolona. Pani Iwona tak mnie czarowała, że wyszłam bez złych przeżyć. Pewnie się boisz?
Awatar użytkownika
kaeno
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2020, 18:39

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: kaeno »

Nie będę kryć, tak, boję się. Nawet chciałam zamknąć się w domu przed ewentualną wizytą. Wiesz, to wszystko jest dla mnie nowe. No i pewnie to wszystko, o czym piszę, zdarza się tylko u nieprofesjonalnych lekarzy. A tu widzę, że tacy nie występują.
Awatar użytkownika
lampas
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:15

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: lampas »

Rozumiem lęk przed nieznanym, ale żeby aż tak? Naprawdę będzie dobrze. Tutaj, w Magicznej Klinice, pracują sami specjaliści. Dlatego nie ma prawa wydarzyć się nic złego, jeśli będziesz z nimi szczera.
Awatar użytkownika
kaeno
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2020, 18:39

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: kaeno »

O to nie trzeba się martwić, na pewno powiedziałabym wszystko, co wiem ;) . Nie ma co do tego wątpliwości. no nic, zadzwonię, dowiem się, jak to tam wygląda i podejmę ostateczną decyzję. Fajnie, że napisałaś.
Awatar użytkownika
qwerty54
Posty: 71
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: qwerty54 »

Jest wielu przeciwników, którzy będą odradzać Ci takie zabiegi, ale jeśli zabieg jest dobrze wykonany, to będzie on wyglądał pięknie, a nie oszpecająco. Zgodzę się z tym, że w Magicznej Klinice na te piękne efekty zawsze można liczyć. Jestem tego przykładem :D
ewelka3022

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: ewelka3022 »

W Gdańsku Magiczna Klinika ma bardzo fajnych specjalistów, a zabiegi dają naprawdę super efekty! Miałam wykonywane wypełnianie doliny łez, no i przyznam, że efekty są naprawdę zadowalające. Widać zmianę w wyglądzie. Super!
majaż321

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: majaż321 »

Mówicie dokładnie o tym miejscu https://www.magicznaklinika.pl/ ? Bo jeśli tak, to również należę do grona ich pacjentem, no i może już spotkaliście się z moją opinią na ich temat, bo polecam ich, jeśli tylko mam okazję. Nowoczesność i profesjonalizm w jednym.
cecylią

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: cecylią »

Ja się wybieram pierwszy raz n powiększanie ust, trochę się boję, ale zobaczymy co to będzie i jakie będą efekty. Nastawiona jestem pozytywnie, bo to miejsce cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów i klientek. Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy.
marcelina lęcka

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: marcelina lęcka »

Nie ma się czego bać, ja też początkowo miałam obawy i to niemała, ale ostatecznie jestem zadowolona i z pewnością zabieg powtórzę po roku czy półtorej. Nawilżone, pełniejsze usta? jestem na tak, tylko trzeba wybrać dobrego specjalistę. Teraz są różne techniki podawania kwasu hialuronowego w usta, więc warto zgłębić temat.
iśka5656

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: iśka5656 »

A ja bym chciała jakiś zabieg odmładzający, co polecacie? Botoks zdecydowanie nie, ale coś na opadanie twarzy :D hm? Jestem ciekawa, czy w takim miejscu są dostępne też jakoś mało inwazyjne zabiegi odmładzające, modelujące twarz, chętnie bym z takich skorzystała.
kaśka2909

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: kaśka2909 »

iśka5656 pisze: ↑02 mar 2021, 11:46 A ja bym chciała jakiś zabieg odmładzający, co polecacie? Botoks zdecydowanie nie, ale coś na opadanie twarzy :D hm? Jestem ciekawa, czy w takim miejscu są dostępne też jakoś mało inwazyjne zabiegi odmładzające, modelujące twarz, chętnie bym z takich skorzystała.
Nici PDO screw, za nić trzeba zapłacić 59 zł oczywiście trzeba ich więcej, niż jedna w zależności od złożoności problemu itp. to lekarz Ci wszystko wytłumaczy i dobierze odpowiedni zabieg. W każdym razie efekty są dobre, bo widziałam zdjęcia kobiet przed i po, poza tym moja koleżanka przeszła taki zabieg też. Warto spróbować, ja na razie się nie decyduje bo jestem zadowolona z wyglądu ;)
iśszka

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: iśszka »

Klinika godna polecenia, co tu dużo gadać. Mają dobrych lekarzy medycyny estetycznej, przyjmują w różnych lokalizacjach. No i mają sporo zabiegów do wyboru. Ja od pewnego czasu korzystam z medycyny estetycznej i polecam, dzięki temu wyglądam młodziej.
sobańskamaria

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: sobańskamaria »

Wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego mnie interesuje? Kto był i czy warto? Po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg? Czy normalnie po takim ostrzyknięciu ma się mimikę czy nie bardzo? :lol: Cały czas mnie to zastanawia. W sumie mam w planach wypełnić zmarszczki na czole, więc tam mimika i tak raczej ograniczona jest.
łęcka

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: łęcka »

Może zacznij od mniej inwazyjnych zabiegów na przykład mezoterapii kolagenem, to sposób na zagęszczenie skóry twarzy. Efekty są super, bo skóra jest ujędrniona, nawilżona, elastyczniejsza, w sumie nie wiem, czy ten zabieg jest mniej inwazyjny, ale chyba tak. Kolagen jest podawany do skóry i tyle. Koszty w klinice to 800 złotych, ale dziewczyny sobie chwalą.
idźkaIga

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: idźkaIga »

cecylią pisze: ↑16 lut 2021, 12:48 Ja się wybieram pierwszy raz n powiększanie ust, trochę się boję, ale zobaczymy co to będzie i jakie będą efekty. Nastawiona jestem pozytywnie, bo to miejsce cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów i klientek. Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy.
Jestem po dwóch zabiegach powiekszania ust, wróciłam po roku na uzupełnienie i jestem mega zadowolona.
ewuś43211

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: ewuś43211 »

Magiczna Klinika to świetne miejsce, jeśli chcecie zadbać o swój wygląd lub poprawić to, co Wam się nie spodoba. Umówcie się na konsultację i sami przekonacie się, jakie jest to miejsce, bo do każdego klienta podchodzą w bardzo dobry sposób. Jeśli chodzi o zabieg, to miałam wykonywane powiększanie ust.
oliś03022

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: oliś03022 »

Mogę wypowiedzieć się na podstawie mojego zabiegu, który nazywa się Dynamiczny remodeling tkanek . Cena w porównaniu z innymi klinikami była bardzo niska i promocyjna, więc się zdecydowałam. Zostałam otoczona odpowiednią opieką, a sam zabieg dał pożądane efekty.
łucja

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: łucja »

No trzeba przyznać, że ceny naprawdę niższe, czasami więcej, niż o połowę. Po konsultacji zdecydowałam się na drobny zabieg na zmarszczki i jestem zadowolona. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do tego miejsca i mogę je polecić. magiczna klinika to dobre miejsce na poprawki urody.
mimimikuś

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: mimimikuś »

łucja pisze: ↑29 cze 2021, 12:55 No trzeba przyznać, że ceny naprawdę niższe, czasami więcej, niż o połowę. Po konsultacji zdecydowałam się na drobny zabieg na zmarszczki i jestem zadowolona. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do tego miejsca i mogę je polecić. magiczna klinika to dobre miejsce na poprawki urody.
Poprawianie urody nie jest złe dopóki człowiek ma umiar.
haribohiśka

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: haribohiśka »

sobańskamaria pisze: ↑31 mar 2021, 0:15 Wygładzanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego mnie interesuje? Kto był i czy warto? Po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg? Czy normalnie po takim ostrzyknięciu ma się mimikę czy nie bardzo? :lol: Cały czas mnie to zastanawia. W sumie mam w planach wypełnić zmarszczki na czole, więc tam mimika i tak raczej ograniczona jest.
Na zmarszczki na czole lepszy jest botoks ;)
miśka8888

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: miśka8888 »

Jasne, że botoks na zmarszczki na czole jest lepszy, mi powiedzieli, że wstrzykiwanie kwasu nie ma sensu. Nie wiem, chyba lekarze się znają najlepiej, więc nie wnikałam za bardzo dlaczego. Magiczna Klinika na plus jak dla mnie, po pierwsze ceny bardzo przystępne, po drugie lekarze doświadczeni, więc ryzyko, że coś pójdzie nie tak jest minimalne. Polecam.
gośkama

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: gośkama »

Sama chętnie zrobiłabym zabieg powiększanie ust i zmarszczki bym wypełniła, ale nadal czekam na ten odpowiedni moment, bo jakoś się boję. Jak miałyście dziewczyny z pierwszymi zabiegami? Szłyście pewnie, czy jednak był strach i wahanie? Jestem ciekawa czy to tylko ja jestem taka pelna obaw.
miśka8888

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: miśka8888 »

gośkama pisze: ↑21 paź 2021, 1:17 Sama chętnie zrobiłabym zabieg powiększanie ust i zmarszczki bym wypełniła, ale nadal czekam na ten odpowiedni moment, bo jakoś się boję. Jak miałyście dziewczyny z pierwszymi zabiegami? Szłyście pewnie, czy jednak był strach i wahanie? Jestem ciekawa czy to tylko ja jestem taka pelna obaw.

Jasne, że obawy były, ale jak sie znajdzie dobrego specjalistę to raczej wszystko powinno pójść dobrze :)
miśka8888

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: miśka8888 »

miśka8888 pisze: ↑01 lis 2021, 11:36
gośkama pisze: ↑21 paź 2021, 1:17 Sama chętnie zrobiłabym zabieg powiększanie ust i zmarszczki bym wypełniła, ale nadal czekam na ten odpowiedni moment, bo jakoś się boję. Jak miałyście dziewczyny z pierwszymi zabiegami? Szłyście pewnie, czy jednak był strach i wahanie? Jestem ciekawa czy to tylko ja jestem taka pelna obaw.

Jasne, że obawy były, ale jak sie znajdzie dobrego specjalistę to raczej wszystko powinno pójść dobrze :)
Oczywiście, że najważniejsza kwestia to dobry specjalista, bez tego nie warto nawt umawiać się na zabieg. Sprawdzajcie dziewczyny jakie opinie ma wybrana klinika zanim pojdziecie na zabieg to bardzo wazne.
miśka8888

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: miśka8888 »

miśka8888 pisze: ↑01 lis 2021, 11:36
gośkama pisze: ↑21 paź 2021, 1:17 Sama chętnie zrobiłabym zabieg powiększanie ust i zmarszczki bym wypełniła, ale nadal czekam na ten odpowiedni moment, bo jakoś się boję. Jak miałyście dziewczyny z pierwszymi zabiegami? Szłyście pewnie, czy jednak był strach i wahanie? Jestem ciekawa czy to tylko ja jestem taka pelna obaw.

Jasne, że obawy były, ale jak sie znajdzie dobrego specjalistę to raczej wszystko powinno pójść dobrze :)

Fakt, jest na rynku teraz tyle gabinetów medycyny estetycznej, że można się pogubić, także zawsze warto sprawdzać opinie w sieci, w mediach społecznościowych, bez tego w ogólne nie ma sensu zaczynać współpracy. Wydaje mi się, że lepiej zapłacić nawet więcej kasy, ale mieć 100% pewność, co do tego, że lekarz czy kosmetolog wykona robotę jak należy.
modelax

Re: Magiczna Klinika Trójmiasto - opinie

Post autor: modelax »

miśka8888 pisze: ↑13 paź 2021, 15:56 Jasne, że botoks na zmarszczki na czole jest lepszy, mi powiedzieli, że wstrzykiwanie kwasu nie ma sensu. Nie wiem, chyba lekarze się znają najlepiej, więc nie wnikałam za bardzo dlaczego. Magiczna Klinika na plus jak dla mnie, po pierwsze ceny bardzo przystępne, po drugie lekarze doświadczeni, więc ryzyko, że coś pójdzie nie tak jest minimalne. Polecam.

No trzeba przyznać, że ryzyko jakieś zawsze jest, że zabieg nie pójdzie po naszej myśli, ale rzeczywiście jak sie wybierze dobre miejsce i lekarza to jest to minimalne niebezpieczeństwo. Trzeba też mieć po prostu realne oczekiwania, to jest dość ważne.
ODPOWIEDZ