Nasze zdrowie

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Violuś

Nasze zdrowie

Post autor: Violuś »

Jeśli będziemy przestrzegali dwóch podstawowych zasad - tzn. zdrowe odżywianie oraz uprawianie regularne sportów nasze zdrowie powinno być na całkiem przyzwoitym poziomie. Okresowo udajmy się też na badania okresowe i jeśli musimy do lekarza.W wielu jednak przypadkach damy radę same zaradzić - na przykład silny ból gardła ? Ja w takich sytuacjach używam zawsze neo angin i zawsze działa . Są jeszcze domowe sposoby na gardło z których także korzystam - oparte na czosnku lub cebuli... też są bardzo skuteczne .
Elka22

Re: Nasze zdrowie

Post autor: Elka22 »

Zależy jak wielki mamy ogród, ale jeśli dysponujemy większym terenem to warto zakupić sadzonki drzew i je wiosną zasadzić. Dobrym wyborem będzie orzech włoski mars, który owocuje już w drugim roku po posadzeniu. Wyselekcjonowane sadzonki tej odmiany oferuje Gospodarstwo Dudek - polecam. Dodam jeszcze, że orzech włoski mars https://dudek-sad.pl/sklep/orzech-wloski-mars/ ma miękką skórę i smaczny miąższ, dlatego też znajdzie on wielu zwoleników. Co więcej orzech włoski mars to dość wczesna odmiana więc będzie można cieszyć się owocami jeszcze przed jesienią.
ODPOWIEDZ