pomoc psychologa

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
gość

pomoc psychologa

Post autor: gość »

Dobry psycholog to taki, który będzie w stanie na poprawić samopoczucie już na pierwszym spotkaniu. Wysłucha nas i zrozumie. Myślę, że nie ma co się kierować opiniami z internetu przy wyborze psychologa. Ja polecam sprawdzić jaki jest najbliższy w naszym mieście i się po prostu zapisać. Jeśli wizyty nie będą nam przynosiły ulgi to wtedy dobrą opcją będzie zmiana na następnego. Uważam że taka strategia jest najlepsza, ponieważ nie mamy i tak gwarancji czy ten psycholog z 5 gwiazdkami nam pomoże:) Taki to nam na pewno pomoże pozbyć się pieniędzy z portfela :))
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: pomoc psychologa

Post autor: gurka »

Ja akurat poszłam z polecenia do konkretnego psychologa bo zgłosiłam się do centrum Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/. Moja znajoma z pracy tam uczęszczała na sesje jak miała problemy w życiu osobistym. Nie było jej łatwo dojść do siebie ale jak się okazało to stopniowo krok po kroku wracała do normalnego funkcjonowania. Dla mnie to jest najlepsza rekomendacja danego psychologa.
Kaliaa

Re: pomoc psychologa

Post autor: Kaliaa »

Psycholog psychologowi nie jest równy- kwestia tego czy dana osoba wybiera zawód z powołania czy też nie. Ja w swoim życiu trafiłam najpierw na dwóch specjalistów z którymi w ogóle nie mogłam się dogadać. Dopiero w poradni Harmonia (Luxmed) spotkałam wspaniałą osobę- panią Ewę Dębicką . Okazała mi mnóstwo zrozumienia. Do terapii podeszła bardzo indywidualnie dzięki czemu już po miesiącu dostrzegłam efekty. Poradnię Harmonia szczerze Wam wszystkim polecam. Nie dość, że można liczyć tutaj na prawdziwe wsparcie to nie czeka się w długich kolejkach na wizyty.
ODPOWIEDZ