Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Walter
Posty: 111
Rejestracja: 02 lis 2019, 13:13

Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Post autor: Walter »

Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?
Dostałem już nowy rachunek za prąd, prawie 1/3 wiecej - 850 zł, masakra
Czy przy takiej kwocie miesięcznej za prąd warto już myślec o inwestycji w fotowoltaikę ?
Igła89

Re: Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Post autor: Igła89 »

No myślę, że przy takim rachunku to już spokojnie może rozważać instalacje fotowoltaiczne.
W ogóle myślę, że teraz jak w najblizszym czasie będą jednak rosły te rachunki za prąd, to tym bardziej dobrze jest pomyśleć o fotowoltaice, bo w długim czasie to będzie naprawdę przynosić realne oszczędności, zwłaszcza przy większych rachunkach.
Poczytaj sobie tu https://hymon.pl/ o panelach a najlepiej zadzwoń do takiej firmy która się tym zajmuje i dopytaj o wyliczenie jak Ci się to opłaci, kiedy się zwróci itd.
Awatar użytkownika
lilila
Posty: 129
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:50

Re: Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Post autor: lilila »

To prawda, prąd drozeje strasznie i chyba kazdy z nas do mocno odczuwa. My postanowilismy wlasnie fotowoltaike u siebie wprowadzic. Odnawialne zrodla energii są coraz bardziej na topie teraz :) Levada ma ciekawą oferte i bardzo fajny wybór paneli, mozna sie tez z nimi umowic na montaz w dogodnym dla nas terminie, bo maja kilka ekip montazowych
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Post autor: Kamilka »

Moim zdaniem warto byłoby rozważyć montaż paneli fotowoltaicznych lub też zastosowanie innych odnawialnych źródeł energii nie tylko ze względu na koszty, ale przede wszystkim na środowisko. Firma Respect Energy może Wam pomóc w dostarczeniu energii elektrycznej w 100% z odnawialnych źródeł ;) Sądzę, że warto z nimi nawiązać współpracę ;)
słup

Re: Przy jakich rachunkach rozważyć fotowoltaikę?

Post autor: słup »

Moim zdaniem przy każdych. Prawda jest taka, że obecnie każdy z nas zużywa spore ilości prądu. Dlatego jestem zdania, że jeśli ma się możliwość to zdecydowanie warto zainwestować w taką instalację. To ekologiczne rozwiązanie, z którego korzysta się już teraz w różnych miastach. Ostatnio ciekawy artykuł na ten temat czytałem tutaj https://kutno.net.pl/lifestyle/panele-f ... VjdpQwDWxV . Warto zapoznać się z jego treścią.
ODPOWIEDZ