Remont dachu

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Remont dachu

Post autor: Teremorele »

Przy remoncie dachu warto sprawdzić jaki jest stan więźby dachowej. Kiedyś wiązary były wykonywane w zupełnie innej technologii więc przez lata mogą ulec osłabieniu czy nawet zniszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę więźby polecam wybrać wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/konstru ... jsc-zgierz . To nowoczesne wiązary, które nie wymagają podpór ani słupów, dzięki czemu można na nie kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Ich koszt jest też sporo niższy niż tradycyjnej więźby.
Miłosz

Re: Remont dachu

Post autor: Miłosz »

Masz rację. Konstrukcja to podstawa, i zawsze przy remoncie dachu trzeba ją sprawdzić, czy nie wymaga naprawy. Jeśli tak jest ot najlepiej zdecydować się na dach z prefabrykatów. Szybko się je stawia, są trwałe i cenowo też wychodzą korzystnie. O tego typu dachach możecie poczytać, a także obejrzeć zdjęcia realizacji na stronie firmy Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Firma od lat wykonuje takie konstrukcje w oparciu o precyzyjne projekty (robione przez ich projektantów) oraz wysokiej jakości materiały. Nam to właśnie oni robili dach i jesteśmy ze współpracy z nimi zadowoleni.
ODPOWIEDZ