remont

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 161
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

remont

Post autor: Trimp »

jestem w trakcie remontu i zastanawiam się jakie obrazy do domu wybrać i w jakich ramach je powiesić. Chce jakoś zapełnić puste ściany. Udało mi się tutaj http://galeriaram.pl/ znaleźć fajne grafiki i ramy do obrazów. Nie wiem tylko jak duże one powinny być. A może postawić jeszcze na jakieś inne dodatki ?

Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 189
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: remont

Post autor: Daria23 »

U nas niedługo rusza remont, ale w zasadzie nie będą to duże prace. Głównie zależy nam na tym, żeby wymienić parapet wewnętrzny - https://www.golddoor.pl/product-pol-174 ... trzny.html Obecnie posiadamy niezbyt estetyczne parapety i już nie mogę na nie patrzeć. Dlatego chciałabym wreszcie wymienić je na coś, co będzie nei tylko praktyczne, ale również będzie stanowiło element dekoracyjny.

lek ketonal cena

Awatar użytkownika
agaD
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2020, 12:30

Re: remont

Post autor: agaD »

Co do obrazów i ram to sama najlepiej powinnaś wiedzieć co lubisz i co będzie poasować do aranżacji. A jeśli o remontach temat to masz dobiego do końca, niewiele nam już zostało, a robimy kuchnie, więc jedno z ważniejszych pomieszczeń. Warto było troche nabałaganić, bo przynajmniej będę miała teraz taką jak chcę. Właśnie zrobiłam bardzo udane zakupy, bo w superwnetrze.pl mają teraz ogromne promocje. Wzięłam między innymi chlebak, kosz na śmieci i świetne pojemniki. Mówię Wam płaciłam praktycznie grosze. Takiej okazji niewolno przegapić.

józek

Re: remont

Post autor: józek »

Remont to nic fajnego. Ja bynajmniej nie lubię ich robić, jednak wyremontowane wnętrza bardzo mi się podobają. Wiadomo, że raz na jakiś czas remont każdego pomieszczenia jest potrzebny. U mnie obecnie remontowane są dwa pomieszczenia. Ostatnio przez to musiałem poszukać między innymi odpowiednich parapetów. Prześledziłem naprawdę wiele ofert i ostatecznie zdecydowałem się na parapety konglomerat poznań .

ODPOWIEDZ