Skąd zamówić catering?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Maria_72
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 8:11

Skąd zamówić catering?

Post autor: Maria_72 »

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tym cateringiem https://smartbox-catering.pl i mógłby podzielić się opinią? Zdecydowanie potrzebuję wsparcia w tym temacie, bo nie mam od jakiegoś czasu go na tyle, żeby jeszcze poświęcać cenne minuty na gotowanie. Dla mnie to świetne rozwiązanie, szczególnie od poniedziałku do piątku. Z góry dziękuję za opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: tywinlannister »

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie zamówić profesjonalne dania na imprezę wegetariańskie , to słyszałam, że tutaj lunchservice.com.pl mają doświadczenie w tego typu usługach. Polecam przeglądnięcie ich oferty, aby poznać więcej szczegółów.
celestyna

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: celestyna »

Ja tam w tym kierunku nie widzę problemu. Jak chodzi o kontakt na catering kraków to przykładowo w sieci możecie wpisać sobie - Spółdzielnia Socjalna Równość. Jest to bardzo dobra firma, która oferuje smaczne, dobrze przygotowane posiłki. Według mnie ich oferta jest mega atrakcyjna.
nomizaaa

Re: Skąd zamówić catering?

Post autor: nomizaaa »

Mam od jakiegoś czasu problem z tym, żeby gotować, czasowo nie znajduję na to czasu i to jest największy problem. Dodatkowo zastanawiam się na tym,czy dobrym pomysłem jest świadomy catering. I tu gotowe przekąski na piknik mam na myśli. Moim zdaniem to jest naprawdę wartościowe, a Wy co uważacie?
ODPOWIEDZ