stabilny internet - Białystok

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
qiqi
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:16

stabilny internet - Białystok

Post autor: qiqi »

czołem! :) Ponieważ w Białymstoku mieszkam od niedawna ( 2 miesiące) kompletnie nie wiem gdzie uderzać jeśli chodzi o internet. zależy mi na stabilności i dość dużej prędkości ( powyżej 700 mb/s). Orientujecie się jakie firmy są w stanie mi coś fajnego zaproponować ?
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: reiva »

z lokalnych dostawców polecam elpos, kiedyś u nich byłam i było okej.
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: evelajna »

ja też ELPOS polecam :) mam u nich i internet i TV. Fajna i bardzo konkurencyjna oferta, usługi są stabilne, monitorowane przez cała dobę., jak coś się dzieje ( a raczej się to nie zdarza) to reagują błyskawicznie :)
Awatar użytkownika
cranberrypear
Posty: 79
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:50

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: cranberrypear »

Przede wszystkim internetu jak szukacie to najlepiej poszukać dostawców w waszej okolicy, macie taką możliwość dzięki http://panwybierak.pl tak naprawdę to dzięki niemu dowiecie się co i jak. Jaki dostawca najlepsze, i wybeirzecie sobie najlepszą cenę za miesięczną usługę.
Awatar użytkownika
qiqi
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:16

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: qiqi »

o dzięki, zerkne na pewno. a internet jest szybki tak ?
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: evelajna »

qiqi pisze: ↑30 cze 2020, 15:12 o dzięki, zerkne na pewno. a internet jest szybki tak ?
tak nawet do 900 mb/s ( ja mam taki) śmiga super i w dzień i w nocy. no i cenowo te pakiety prezentują się fajnie. ja polecam brać od razu w pakiecie z tv :) zorientuj sie moze w Twojej okolicy beda miec swiatlowdow to juz w ogole bedzie bajka.
Awatar użytkownika
Fastynkaa
Posty: 45
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:24

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: Fastynkaa »

Świetnym dostawcą Internetu w Białymstoku jest Koba. Oferują również telewizję. Zerknijcie sobie na ich stronkę. Oferują naprawdę "mocny" internet w dobrych cenowo pakietach.
Awatar użytkownika
trombocyt
Posty: 102
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:27

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: trombocyt »

Przez porównywarkę najszybciej i najwygodniej. Temat znam od środka, wszystko działa, problemów nie mam. Przede wszystkim tak nie traci się czasu na przeglądanie ofert, które i tak nie są dla nas dostępne. Ale to chyba normaln.e
Awatar użytkownika
qiqi
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:16

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: qiqi »

już się dowiedziałam co nieco i u nas też jest światłowód :) także ekstra! i my będziemy lada dzień klientami firmy Elpos :)
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: evelajna »

qiqi pisze: ↑04 sie 2020, 17:42 już się dowiedziałam co nieco i u nas też jest światłowód :) także ekstra! i my będziemy lada dzień klientami firmy Elpos :)
no to super, bardzo się cieszę. daj znać za jakiś czas jak tam wrażenia :) pozdrawiam!
Awatar użytkownika
qiqi
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:16

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: qiqi »

póki co mega pozytywnie a to dopiero kilka tygodni :) błyskawiczna aktywacja usług, internet śmiga jak szalony. Kablówkę też mamy ;p ten pakiet drugi plus :)
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: evelajna »

ooo no to kapitalnie :) z kablkowka u nas podobnie tylko dodatkowo wzielismy jeszcze ten pakiet kanałów ,,Canal +" bo sporo dobrych filmów tam leci ;p
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 111
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Re: stabilny internet - Białystok

Post autor: andromeda »

Ja mam bardzo dobry internet bo to najlepszy dostawca usług internetowych w mojej okolicy, wcześniej sobie kilku porównałam bo nie chciałam się znowu zawieść tak jak na poprzednim dostawcy
ODPOWIEDZ