Tampony

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
bunia91
Posty: 362
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:47

Tampony

Post autor: bunia91 »

Używasz, stosujesz, a może nie lubisz? Niezależnie od tego jakie masz zdanie na ich temat, poznaj nowe i zupełnie odmienione tampony od O.B. - https://www.myob.pl/procomfort-super dzięki którym będziesz mogła czuć się zawsze komfortowo i świeżo, niezależnie od wszystkiego.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Tampony

Post autor: fruszka »

nie lubię bo mam zbyt obfite okresy i muszę je często zmieniać. podpaski jednak są bardziej chłonne
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Tampony

Post autor: rybitwa »

a byłaś z tymi miesiączkami u ginekologa? jeśli są tak obfite to zły znak, możesz też nabawić się anemii. umów się lepiej na wizytę . ja miałam podobnie w zeszłym roku i zaczęłam brać antykoncepcje doustną, po tym się cykl unormował i krwawienie jest teraz minimalne
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Tampony

Post autor: fruszka »

nie no nie byłam, nie czułam takie potrzeby bo jakoś sobie radzę. a te twoje tabletki ażtak bardzo wpłynęły na obfitość okresu?
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:57

Re: Tampony

Post autor: kolka »

To jest racja, u mnie przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych krwawienie jest teraz o wiele mniej obfite. Też moje miesiączki do super regularnych to też nie należały. A teraz jak biorę belarę to jak w zegarku. Krwawienie zawsze w drugim dniu odstawienia przychodzi i jest dużo mniej intensywne.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Tampony

Post autor: rybitwa »

fruszka pisze: ↑17 gru 2019, 0:16 nie no nie byłam, nie czułam takie potrzeby bo jakoś sobie radzę. a te twoje tabletki ażtak bardzo wpłynęły na obfitość okresu?
tak samo jak koleżanka wyżej też biorę belarę. i tak mocno wpłynęły na obfitość okresu przez co jestem ogromnie szczęśliwa bo wcześniej miesiączki były dla mnie katorgą
ODPOWIEDZ