Uzależnienia

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
kitluś

Uzależnienia

Post autor: kitluś »

Jeśli masz w swoim otoczeniu Kogoś, komu chcesz pomóc wyjść z nałogu alkoholowego to warto zaproponować takiej osobie Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Jak wiadomo alkoholik, a nie da się tak po prostu namówić na leczenie dlatego też warto o tym z nim porozmawiać. Jeśli nawet ta osoba zdecyduje się na taką terapię to zdecydowanie warto wspierać.
łomek

Re: Uzależnienia

Post autor: łomek »

Ale można spróbować, naprawdę warto. I próbować przekonać aż do skutku, w końcu się uda. Mozna też zdecydować się na esperal Sochaczew - warto wspomnieć o tym leku osobie uzależnionej. Często właśnie dzięki niemu ostatecznie udaje się wyjść z uzależnienia
EwaDś

Re: Uzależnienia

Post autor: EwaDś »

Mój brat miał w swoim życiu epizod związany z uzależnieniem od alkoholu kiedy odeszła od niego żona i wyprowadziła się z dzieckiem do swojego kochanka...Mój brat jednym słowem rozsypał się na miliony kawałeczków a swoje smutki topił w alkoholu przez prawie 2 lata. Musieliśmy coś zrobić i po wielogodzinnych rozmowach mój brat zdecydował się na "wszywkę". Pojechaliśmy do punktu Achilles w Gdańsku gdzie przeprowadzają takie wszywki z esperalu https://www.stopacukrzycowa.com.pl/ofer ... e-esperalu.
ODPOWIEDZ