Zdrada

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:35

Zdrada

Post autor: Stokrotka »

Cześć, orientujecie się może, czy zdrada może być uznana za powód do rozwodu kościelnego?
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2019, 14:14

Re: Zdrada

Post autor: Miśka »

Nie ma rozwodów kościelnych. Sąd kościelny może orzec o nieważności małżeństwa (stwierdzenie nieważności małżeństwa). Sama zdrada nie będzie takim powodem, ale warto o szczegóły zapytać adwokata kościelnego .
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:35

Re: Zdrada

Post autor: Stokrotka »

Ale uważasz, że jakieś szanse mam?
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2019, 14:14

Re: Zdrada

Post autor: Miśka »

Trudno mi powiedzieć, naprawdę. Znajoma starała się o takie unieważnienie i coś (ale niewiele) na ten temat słyszałam. Ale pamiętam, że mówiła, że potrzebny jest adwokat specjalizujący się w prawie kanonicznym .
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:35

Re: Zdrada

Post autor: Stokrotka »

Ok, dzięki, faktycznie udam się chociaż po poradę.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 107
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Zdrada

Post autor: kozi44 »

jesli szukacie niezbitych dowodów na zdradę to najlepiej zainstalujcie szpiegowanie telefonu . To prosta i intuicyjna aplikacja, która umożliwia ci dostęp do wszystkich komunikatorów, włączenie kamerki. Licencję kupisz online. Używałam tej aplikacji do monitoring telefonu dziecka gdy widziałam ze coś niedobrego dzieje się z moją córką.
Awatar użytkownika
lavendowe
Posty: 59
Rejestracja: 09 mar 2019, 17:45

Re: Zdrada

Post autor: lavendowe »

Nie wiem jak to jest z rozwodem kościelnym, ale na pewno zdrada jest jednym z podowód do uzyskania rozwodu cywilnego. Ale żeby jej użyć trzeba mieć odpowiednie dowody. Ich zebranie może Wam ułatwić agencja detektywistyczna - http://adpdetektywi.pl/ Profesjonaliści w tym fachu wiedzą jak szybko i skutecznie zebrać niezbędne dowody, co może znacnzie ułatwić i przyspieszyć sprawę rozwodową. A wiadomo, że każdy chce mieć to jak najszybciej za sobą, bo to z pewnoscią nie jest przyjemne doświadczenie.
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 139
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:26

Re: Zdrada

Post autor: pukla123 »

Polecam aplikację SpyOne. Jest niezawodna.TO ona właśnie wykryła zdrada męża Wystarczy wejsc na stronie , zakupic i zainstalowac w telefonie i wtedy wszystko bedzie jasne
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:13

Re: Zdrada

Post autor: duff231 »

Nie wiem jak to wygląda, ale jeżeli chodzi o zdradę to lepiej o tym wiedziec i miec to czarne na białym. Warto wynając jakiegoś dobrego detektywa by ogarnął sprawę. Bardzo dobrego detektywa z doświadczeniem znaleźc możecie na http://www.detektyw-androsz.pl . Zajmuje się wieloma sprawami i w takim przypadku warto o tym pomyślec.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 47
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:33

Re: Zdrada

Post autor: partizantos »

Jeżeli chodzi o udowodnienie zdrady to detektyw Warszawa byłby dobrym wyborem. Ma spore doświadczenie w tej materii, wiele sukcesów na koncie. Ceny ma na rozsądnym poziomie, więc w przypadku podejrzenia zdrady warta jest takiego wydatku, by poznać prawdę.
Awatar użytkownika
kaeno
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2020, 18:39

Re: Zdrada

Post autor: kaeno »

Prawda jest taka, że choć byśmy nie chcieli o tym myśleć, to zdrady się zdarzają i nie ma co do tego odwołania. Dlatego też tak wiele osób wciąż się rozwodzi. No, ale żeby udowodnić zdradę w sądzie, to potrzebne są odpowiednie materiały. A pomoże Wam je zebrać nie kto inny, jak firma CSM Agency. Oni zajmują się detektywistyką od lat .
Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: Zdrada

Post autor: pursta »

Mnie na skorzystanie z usług detektywa nie było stać, a podejrzeń aż takich nie miałam, ale wolałam sama wszystko sprawdzić. Chyba wszystkie wiemy, że zastosowanie kamer to nie tylko kręcenie filmów z wesel lub wakacji. Kupiłam tanią ukrytą kamerę i zamontowałam w sypialni. Co się okazało? Pod moją nieobecność mąż mnie zdradzał z uwaga - sąsiadką. Jak zobaczyłam nagranie to nie mogłam w to uwierzyć i od razu założyłam sprawę rozwodową, a mężowi kazałam się wyprowadzić.
Awatar użytkownika
alison14
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:26

Re: Zdrada

Post autor: alison14 »

Sporo można dowiedzieć się również z obserwacji, wygodna obserwacja z samochodu, to dla agencji detektywistycznych chleb powszedni. Stosują tam sprawdzone zasady https://detektywistyczna.blogspot.com/2 ... odowa.html . Więcej poczytamy o tym na blogu, to interesujący materiał jeśli jesteśmy detektywem, czasem to jedyna i ostatnia deska ratunku.
jadźka

Re: Zdrada

Post autor: jadźka »

Zdrada ma niestety różne oblicza. Często ktoś komuś chce coś udowodnić. Obecnie na rynku mamy różnego rodzaju sprzęt, który w tym zakresie może okazać się przydatny. Mnie konkretnie potrzebny był podsłuch . Nawet z nim nie miałam problemu. Kupiłam go na jednej ze stron w internecie.
Uleńska33

Re: Zdrada

Post autor: Uleńska33 »

Żeby podczas rozwodu powoływać się na zdradę na pewno trzeba będzie posiadać niezbite dowody. Samemu ciężko może być taki dowód zdobyć. Dlatego najlepiej żeby zajął się tym profesjonalista. Pomocna tutaj na pewno będzie Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk. Pracujący tam Pan Piotr specjalizuje się w tego typu sprawach i potrafi niezauważenie i dyskretnie zdobyć wymagane dowody. Każdy detektyw posiada własną taktykę działania, która daje mu sukces w pracy. Dzięki temu sami nie będziecie musieli kombinować i narażać się na to, że zostaniecie nakryci na szpiegowaniu.
łooo

Re: Zdrada

Post autor: łooo »

kozi44 pisze: ↑12 sie 2019, 9:08 jesli szukacie niezbitych dowodów na zdradę to najlepiej zainstalujcie szpiegowanie telefonu . To prosta i intuicyjna aplikacja, która umożliwia ci dostęp do wszystkich komunikatorów, włączenie kamerki. Licencję kupisz online. Używałam tej aplikacji do monitoring telefonu dziecka gdy widziałam ze coś niedobrego dzieje się z moją córką.
to się już stało powszechne
Awatar użytkownika
plex
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:08

Re: Zdrada

Post autor: plex »

Być może ale przecież każdy z nas może być szpiegowany jeśli używa zwykłych darmowych komunikatorów. Teraz zaleca się używanie tych https://usecrypt.com/ szyfrowanych które przy okazji sprawdzają czy telefon został zhakowany. Dzięki nim masz pewność że rozmowy i wiadomości nie są kopiowane
wędrowaniegóry

Re: Zdrada

Post autor: wędrowaniegóry »

W takich sprawach polecam agencję detektywistyczną https://wywiad.net/ z Warszawy, wiem że potrafią zdziałać bardzo dużo. Sprawa często jest bardzo delikatna , dowody pomogą nam szybciej ją zakończyć i pójść w życiu dalej. Infolinia u nich działa całą dobę, nie ma nic lepszego niż kontakt i zbadanie sytuacji.
błędy77

Re: Zdrada

Post autor: błędy77 »

Warto poprosić o pomoc detektywa, jeśli tylko mamy jakieś podejrzenia. Kontakt z Katowic - https://prywatny-detektyw-katowice.pl/ , agencja po przeprowadzeniu z nami wywiadu, szybko dostarczy nam niezbędnych dowodów, jeśli oczywiście zdrada się potwierdzi. Sposoby takie jak obserwacja, podsłuch są niezawodne i jeśli coś jest na rzeczy to prędzej czy później ktoś wpadnie, to profesjonalna pomoc, zaoszczędzimy sporo stresu i nerwów.
pawełek

Re: Zdrada

Post autor: pawełek »

Kobieta detektyw – jeśli poszukujesz dyskretnych i profesjonalnych usług detektywistycznych, właśnie je znalazłeś światłowód Kielce! Zajmuję się nimi już od lat i posiadam spore doświadczenie. Pomagam zarówno osobom prywatnym, jak również klientom korporacyjnym.
ODPOWIEDZ