Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Przemeś

Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Przemeś »

Jakiego busa dostawczego możecie mi polecić i też na jakie auto osobowe warto będzie postawić? Szukam też dobrego salonu w Rzeszowie, także jeżeli macie dla mnie podpowiedzi to od razu dzięki za wskazówki bo jakoś sam już nie mogę się zdecydować tyle tych propozycji na rynku jest, a jednak zależy mi na jakości.
Tereń

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Tereń »

Jeśli chodzi o busa dostawczego L2H2 to może Fiat Ducato według mnie jeden z ciekawszych jeśli chodzi o stosunek jakość-cena. Co do salonu do którego warto zajrzeć to na pewno warto sprawdzić Auto Res w którym mają naprawdę fajny wybór modeli zarówno nowych, ale również używanych, no i też pomagają w załatwieniu leasingu.
Rekeś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Rekeś »

Również uważam, że akurat jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia dobrej jakości i jednocześnie rozbudowanej oferty samochodów prywatnych i firmowych to jak najbardziej dobrze tutaj wypada Auto Res. Kupowałem u nich już niejedno aut firmowe (Ducato) i nie tak dawno w leasingu Jeep Cherokee. Dla mnie idealne połączenie i plusem jest to że od razu mamy u nich wsparcie serwisowe.
Przemeś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Przemeś »

Rekeś pisze: ↑30 sie 2021, 23:06 Również uważam, że akurat jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia dobrej jakości i jednocześnie rozbudowanej oferty samochodów prywatnych i firmowych to jak najbardziej dobrze tutaj wypada Auto Res. Kupowałem u nich już niejedno aut firmowe (Ducato) i nie tak dawno w leasingu Jeep Cherokee. Dla mnie idealne połączenie i plusem jest to że od razu mamy u nich wsparcie serwisowe.
No i super! Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że trochę temat będzie się rozwijał bo jednak zależy mi na podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej w tym zakresie.
aśkowa

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: aśkowa »

Jeśli interesują cię usługi przewozowe zajrzyj na https://intrans.net.pl/oferta/ Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i uważam, że warto z niej skorzystać. Sama to rozważam, bo chcemy w firmie wprowadzić dowozy pracowników. Z tego co widziałam ta firma cieszy się bardzo dobrymi opiniami.
Roboś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Roboś »

W mojej opinii jeżeli szukacie właśnie dobrego samochodu na lata zarówno firmowego, jak i prywatnego to w mojej opinii jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na przyjrzenie się ofertom topowych salonów samochodowych do których w Rzeszowie można zaliczyć Auto Res zarówno w zakresie modeli nowych, ale również używanych. My mamy od nich 3 Hyundaie i20 dla przedstawicieli handlowych i kilka busów ducato w leasingu. Wszystko akurat przebiegło u nas sprawnie.
Ułek

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Ułek »

Dokładnie rozglądając się za dobrymi modelami aut nowych, bądź lekko używanymi i mieszkacie w Rzeszowie albo macie niedaleko to dobrze się wybrać do sprawdzonych miejsc, jak właśnie Auto Res w którym udało mi się znaleźć w końcu mój wymarzony samochód czyli Jeepa Cherokee po całkiem niezłej cenie. Obsługa kompetentna i potrafi skutecznie rozwiać wszystkie wątpliwości.
Artur Zyń

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Artur Zyń »

Ułek pisze: ↑09 wrz 2021, 13:43 Dokładnie rozglądając się za dobrymi modelami aut nowych, bądź lekko używanymi i mieszkacie w Rzeszowie albo macie niedaleko to dobrze się wybrać do sprawdzonych miejsc, jak właśnie Auto Res w którym udało mi się znaleźć w końcu mój wymarzony samochód czyli Jeepa Cherokee po całkiem niezłej cenie. Obsługa kompetentna i potrafi skutecznie rozwiać wszystkie wątpliwości.
Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę! Zobaczymy co również dla mnie będą w stanie zaoferować.
jowiłka

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: jowiłka »

Według mnie i moich znajomych, auto dostawcze do firmy możecie kupić w https://centrumwroclaw.pl/vwd/ , bardzo przyjemne miejsce, gdzie spotkasz profesjonalną obsługę klienta. Szybko doradzą jakie auto najlepiej sprawdzi się w twojej profesji. Wiele osób korzystało z ich pomocy.
EmilKriś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: EmilKriś »

Dokładnie szukając przede wszystkim optymalnego i porządnego auta dla siebie to ja jestem przede wszystkim za funkcjonalnością, przyjemnością z jazdy, ale też żeby miało trochę miejsca również w przestrzeni załadunkowej. Dlatego my trafiliśmy na salon Auto Res i tutaj też zdecydowaliśmy się na zakup samochodu Fiata Tipo, czy na przykład Hyundaia i30, to nasze auta z których jesteśmy bardzo zadowoleni.
Byroś

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Byroś »

Również mam bardzo dobre zdanie na temat salonu Auto Res bo u nich kupiłem swojego Tucsona i Ducato firmowego. Profesjonalne podejście do klienta, jasne warunki, dobry wybór auto nowych, ale również używanych. Warto zajrzeć i przekonać się jakie możliwości zapewniają swoim klientom.
adamogonek

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: adamogonek »

Jeżeli zależy wam na szybkim i w miarę tanim transporcie za granicę to zwróćcie uwagę na busy Polska Anglia firmy Royal Line. Na ich stronie internetowej są dokładne rozpiski oraz daty wyjazdów. Możecie ustalić cały wyjazd za granicę bez wychodzenia z domu (ja np. tak zrobiłem :D ) Szczerze polecam!
Cyrylż

Re: Bus dostawczy i aut prywatne - wybór

Post autor: Cyrylż »

Jeżeli jesteśmy w temacie wynajmu aut dostawczych to gorąco polecam zapoznać się z oferta firmy z Łodzi. Firma "J&P MAX" PIOTR SŁOWIŃSKI https://samochodydostawczewynajem.pl/cennik oferuję wynajem aut dostawczych w Łódź w bardzo dobrych cenach. Firma oferuję tylko nowoczesne i sprawne w 100% auta i moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę bo czasem lepiej auto wynająć niż brać kredyt czy pożyczkę na zakup nowego auta. Firma ma w swojej ofercie również wynajem lawet.
ODPOWIEDZ