Cavoe Osis wyłącznie do miasta?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
emkaa922
Posty: 120
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Cavoe Osis wyłącznie do miasta?

Post autor: emkaa922 »

Hej dziewczyny. Czy zdecydowałyście się na wspomniany przeze mnie w tytule Cavoe Osis? Ja mieszkam w dużym mieście i wydaje mi się, że będzie to dla nas super rozwiązanie. Wózek jest nie duży, więc nawet do tramwaju z nim wejdę. Miałam okazję oglądać go na żywo i jest naprawdę śliczny. Wypowiecie się na jego temat??
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Cavoe Osis wyłącznie do miasta?

Post autor: mczay »

Zdecydowanie Cavoe osis najlepiej radzi sobie w mieście - w końcu jest to wózek miejski. Ja nie uważam jednak, że to jakakolwiek ujma dla tego wózka. Moim zdaniem jest to nawet dość duża zaleta, że producent odważył się zrobić wózek dla kogoś kto nie potrzebuje zbędnych bajerków i amortyzacji.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 76
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: Cavoe Osis wyłącznie do miasta?

Post autor: pomorska »

Dobry terenowy wózek nie do zdarcia kupisz bezpośrednio od x-landera i to jest online i jednocześnie na żywo bo zamawiasz go sobie do domu na próbę i testujesz, spodoba się to zostawiasz, a jeśli nie to odsyłasz, to bardzo proste, dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie muszę chodzić po sklepach w czasie pandemii
ODPOWIEDZ