fryzjer w Warszawie

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
ersymenę

fryzjer w Warszawie

Post autor: ersymenę »

Kogo dziewczyny polecacie?? Chciałabym przejść z ciemnych włosów na blond, myślałam o Magii Blondu, któraś z was do nich chodzi?? Kogo stamtąd polecacie?
luśka

Re: fryzjer w Warszawie

Post autor: luśka »

Cześć, ja tam chodzę już od roku, jeszcze w poprzedniej lokalizacji, a od niedawna na Sarmackiej i osobiście mogę polecić. Zawsze wychodzę zadowolona. Ja chodzę do Kingi tej ciemniejszej, bo jest też druga
Grażyna

Post autor: Grażyna »

Właśnie marzy mi się taki ładny blond, mam naturalnie dość ciemne włosy, kiedyś rozjaśniałam, ale efekt nie był ładny i potem znowu farbowałam na ciemne brązy. Chciałabym taki ciepły piaskowy blond, nie żółty. Gdzie ten salon się znajduje? Poradzą sobie z takimi problemem, jak włosy długo farbowane na ciemne kolory?
łapka211

Post autor: łapka211 »

Z fryzjerami jest tak, ze czasami ciężko się wcisnąć na wolny termin, szczególnie gdy fryzjer jest dobry. Przydatna tutaj bardzo jest ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid. Dzięki niej można w prosty i szybki sposób zarezerwować wizytę.
małaczarna

Post autor: małaczarna »

Grażyna pisze: 30 gru 2020, 10:41 Właśnie marzy mi się taki ładny blond, mam naturalnie dość ciemne włosy, kiedyś rozjaśniałam, ale efekt nie był ładny i potem znowu farbowałam na ciemne brązy. Chciałabym taki ciepły piaskowy blond, nie żółty. Gdzie ten salon się znajduje? Poradzą sobie z takimi problemem, jak włosy długo farbowane na ciemne kolory?
Magia Blondu jest na Wilanowie, na ul. Sarmackiej. Namiary i dane kontaktowe znajdziesz też tutaj: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu/
Grażyna

Post autor: Grażyna »

Dzieki, umówię się, widzę, że mają na stronie formularz do umawiania się online. Do kogo najlepiej się umówić?
małaczarna

Post autor: małaczarna »

Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są dwie i bardzo polecam, zawsze wychodzę od niej zadowolona :)
Grażyna pisze: 31 sty 2021, 18:48 Dzieki, umówię się, widzę, że mają na stronie formularz do umawiania się online. Do kogo najlepiej się umówić?
Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są dwie i bardzo polecam, zawsze wychodzę od niej zadowolona :)
luśka

Post autor: luśka »

Salonów fryzjerskich nie brakuje, a tym bardziej w takim mieście jak Warszawa. Gdybym ja miała doradzać który wybrać, to zdecydowanie byłby to salon fryzjerski Grzegorz Duży przy Szucha. Różne zabiegi pielęgnacyjne w ofercie mają, do tego cięcia, koloryzacje, oferta jest bardzo ciekawa. A co ważne jakość usług na najwyższym poziomie.
bełta

Post autor: bełta »

są tu dziewczyny fryzjerki?? odwazyłam się w koncu założyć własny biznes i chciałabym żeby wszystko bylo zrobione idealnie, mam już mniej więcej wybrany sprzet, zdecydowalam sie na marke Babyliss PRO, maja wysokiej jakości urządzenia, szukam teraz jeszcze mebli, część będę już miała w lokalu
Baśka9098

Post autor: Baśka9098 »

A propo tematu fryzur to zanim wybierzecie się do fryzjera, a jest ktoś z Was w podeszłym wieku to zachęcam do lektury ciekawych artykułów modowych na stronie https://zycieseniora.com/uroda-i-moda/m ... szych-osob , dowiecie się co wybrać dla starszej kobiety/ mężczyzny, jakie trendy aktualnie panują, w czym będziecie się dobrze czuć ;)
eluśka

Post autor: eluśka »

bełta pisze: 15 maja 2021, 21:02 są tu dziewczyny fryzjerki?? odwazyłam się w koncu założyć własny biznes i chciałabym żeby wszystko bylo zrobione idealnie, mam już mniej więcej wybrany sprzet, zdecydowalam sie na marke Babyliss PRO, maja wysokiej jakości urządzenia, szukam teraz jeszcze mebli, część będę już miała w lokalu
Cenię sobie marke Babyliss pro, lubię ich urządzenia, bo widać, ze są dobrze wykonane, fajnie zaprojektowane a przy okazji także wygladaja świetnie co dla mnie jest kolejnym plusem
ODPOWIEDZ