Gdzie po chwilówkę?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 111
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:58

Gdzie po chwilówkę?

Post autor: andromeda »

Chcę się trochę podbudować niedużą pożyczką ale z drugiej strony chcę wziąć kasę od uczciwej firmy która nie każe spłacać dwa razy tyle. Nie mam też cierpliwości ani czasu żeby pisać wnioski do każdej firmy albo szukać tek która ma najlepsze warunki. Pomożecie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: Halna »

Firm pożyczkowych nie brakuje na rynku i bardzo uważałabym z tym, by brać w nich chwilówki, które choć łatwo można dostać, wiążą się też z bardzo dużym ryzykiem i bywają kosztowne. Nie zdecydowałabym się na taką pożyczkę, bo jak dla mnie nie jest to opłacalne.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: pomorska »

Nie raz zdarzają się sytuacje że nie masz wyjścia bo nagle potrzebne Ci są pieniądze i nie masz czasu na czekanie na decyzję kredytową w banku albo nie możesz uzyskać takiego kredytu. W takiej sytuacji najlepiej złożyć jeden wniosek na platformie Saverium bo dzięki niej ubiegasz się o pożyczkę w wielu firmach bez potrzeby ich szukania i wysyłania oddzielnie wniosków
Awatar użytkownika
jimy5
Posty: 81
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:24

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: jimy5 »

andromeda pisze: ↑02 mar 2021, 19:30 Chcę się trochę podbudować niedużą pożyczką ale z drugiej strony chcę wziąć kasę od uczciwej firmy która nie każe spłacać dwa razy tyle. Nie mam też cierpliwości ani czasu żeby pisać wnioski do każdej firmy albo szukać tek która ma najlepsze warunki. Pomożecie w tej sprawie?
Jeśli masz długi, to kolejna pożyczka może nie jest najlepszym pomysłem?
Edś

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: Edś »

andromeda pisze: ↑02 mar 2021, 19:30 Chcę się trochę podbudować niedużą pożyczką ale z drugiej strony chcę wziąć kasę od uczciwej firmy która nie każe spłacać dwa razy tyle. Nie mam też cierpliwości ani czasu żeby pisać wnioski do każdej firmy albo szukać tek która ma najlepsze warunki. Pomożecie w tej sprawie?
Słyszałam dobre opinie o Wonga, ale nie wiem jakie w tym momencie oferują warunki, warto sprawdzić.
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
dziękuję za wzmiankę o Wonga. Teraz, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł bez względu, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w Wonga. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Jeśli jesteś nowym klientem, możesz skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
Monika Ż.

Re: Gdzie po chwilówkę?

Post autor: Monika Ż. »

Poczytajcie może lepiej jak zainwestować pieniądze https://generali-investments.pl/content ... -w-dziecko Może to pozwoli Wam uniknąć przykrych sytuacji, w których musicie brać bardzo niekorzystne chwilówki.
ODPOWIEDZ