Jaki wózek warto kupić ?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: reiva »

Do rozwiązania zostało mi jeszcze 3 miesiące, ale postanowiłam już skompletować wyprawkę. Większość rzeczy już kupiłam, a teraz rozglądam się za wózkiem/. I stąd moje pytanie, jaki wózek wybrać ? Spodobały mi się wózki Riko . Warto kupić ?
Awatar użytkownika
miecia
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2019, 22:38

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: miecia »

Z doświadczenia, jako zadowolona posiadaczka wózka Riko Villa powiem że o wózek jest świetny.
Awatar użytkownika
qiqi
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:16

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: qiqi »

Ja także powiem że decydując się na wózek Riko na pewno się nie zawiedziesz. Ja na swoim Riko Qubus się nie zawiodłam, bo posiada on wygodną gondolę z regulacją oparcia oraz przepinane siedzisko. Koła są wytrzymałe i na spacerach jest bezproblemowy.
Awatar użytkownika
klosa
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2019, 23:12

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: klosa »

Zgadzam się w 100 % że Riko to bardzo dobry wybór.
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: reiva »

Dzięki za pomoc, bo dzięki wam zdecydowałam się na wózek Riko Qubus.
Awatar użytkownika
dopper
Posty: 112
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:35

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: dopper »

Z tym to różnie choć mi się wydaje, że najlepiej kupić wózek wielofunkcyjny i tutaj polecam odwiedzić Sklep Smile niedawno przeglądałem właśnie ich ofertę i nie dość, że mają wiele wózków w swojej ofercie i każdy pewnie znajdzie taki który mu odpowiada to oprócz tego teraz wprowadzili kilka dość znaczących promocji. Myślę, że warto zerknąć w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: evelajna »

Ja też będę się decydować na RIKO. Tak stylowych i zwyczajnie ładnych wózków wielofunkcyjnych jak tu nigdzie nie widziałam :) no i nie oszukujmy się, ceny też są bardzo okej.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 318
Rejestracja: 01 sie 2019, 10:51

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: JolaZ »

Akurat co do wyboru odpowiedniego wózka dla dziecka to w mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://umalucha.pl/kategoria-produktu/wozki/3w1 w którym znajdziecie propozycje 3w1 tak jak wybrałam ja, ale również gondole, czy same spacerówki. Warto mieć szersze spektrum wyboru i móc cieszyć się wysoką jakością wykonania, dobrą ceną i też topowymi markami które to sobą reprezentują :)
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: Kamilka »

Bardzo szeroki wybór wysokiej jakości wózków dla dzieci znajdziesz również w sklepie internetowym https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieci ... -spacerowe. Myślę, że w wolnej chwili warto się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny tam wcale nie są wygórowane ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: reiva »

Kupiłam Qubusa i jestem mega zadowolona z zakupu. Fajnie, ze wózek już jest, teraz spokojnie mogę czekać na rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: mczay »

No słuchajcie ja wraz z moją żoną kupiliśmy dla dziecka wózek 3 w 1 bo to jednak lepsze niż osobne wózki. Szczególnie jak nie ma się dużego auta. Wybraliśmy wózek producenta https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 który jest solidny, bezpieczny, wygodny. Poleciła nam ich znajoma która też ma od nich i chwaliła.
Awatar użytkownika
klosa
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2019, 23:12

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: klosa »

reiva no to super, w takim razie jesli jeszcze wszystko przed Tobą to życzę powodzenia i dużo siły a jeśli maluszek jest już z Wami to gratulacje ! :) daj znać za jakiś czas jak sprawuje się wózek :)
Awatar użytkownika
kalinowa
Posty: 95
Rejestracja: 11 wrz 2019, 8:18

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: kalinowa »

A ja kupiłam bezpośrednio od producenta x-landera x-pulse. Naczytałam się oczywiście wcześniej dużo opinii na jego temat i chciałam zobaczyć go na żywo a teraz to nic prostszego jak zamówić do po prostu do domu i się do niego przymierzyć
Awatar użytkownika
pixii
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 22:47

Re: Jaki wózek warto kupić ?

Post autor: pixii »

Jeżeli szukacie spacerówki to Euro-cart Flex . Szerokie wygodne siedzisko z wysokim oparciem oraz duże koła ze świetną amortyzacją to niektóre z jej zalet. Do tego prowadzi się ją lekko i łatwo, obsługa wózka też nie jest skomplikowana.
ODPOWIEDZ