jakie kupujecie zamienniki do drukarki?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
dróksa

jakie kupujecie zamienniki do drukarki?

Post autor: dróksa »

jakie kupujecie zamienniki do drukarki? Mam nową drukarkę i zastanawiam się jakiej marki zamienników do niej kupić, jest tego troche na rynku. Coś polecacie?? Czy jednak wolicie oryginalne tusze i tonery? dajecie też znać gdzie te zamienniki kupujecie, wolicie strony online czy stacjonarne sklepy
hętor

Re: jakie kupujecie zamienniki do drukarki?

Post autor: hętor »

dróksa pisze: ↑16 lut 2021, 20:17 jakie kupujecie zamienniki do drukarki? Mam nową drukarkę i zastanawiam się jakiej marki zamienników do niej kupić, jest tego troche na rynku. Coś polecacie?? Czy jednak wolicie oryginalne tusze i tonery? dajecie też znać gdzie te zamienniki kupujecie, wolicie strony online czy stacjonarne sklepy
zobacz sobie zamienniki activejet, są wydajne, jakość według mnie porównywalna do oryginalnych produktów. Drukarka bez problemu je wykrywa.
Gobeń

Re: jakie kupujecie zamienniki do drukarki?

Post autor: Gobeń »

Jak już szukasz dobrej jakości wyposażenia biurowego do swojej firmy w zakresie artykułów biurowych i sprzętów to polecam sprawdzić ofertę https://dobretonery.pl/akcesoria-biurowe-c-1549.html korzystamy systematycznie i jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru tej firmy. Duży wybór, konkurencyjne ceny i świetny poziom obsługi m.in jeżeli chodzi o tonery, czy tusze do różnego typu drukarek. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ